Як перейменувати документи.

Файл - дуже важлива його складова. Саме назва документа допомагає користувачеві зрозуміти, яка саме інформація міститься в тому чи іншому файлі. Тому важливо вміти правильно його назвати. А в разі, якщо вміст документа змінився, слід поміняти і його ім'я. Зробити це можна лише двома дуже простими способами.
Інструкція
1
Спосіб перший. Виділіть документ мишкою і натисніть правою кнопкою. З'явиться меню, майже в самому низу є пункт «перейменувати». Він саме необхідний - натисніть на даний пункт. Поле з назва документа стане білим, а вже існуючу назву буде виділено синім кольором. Натисніть клавішу «Delete» або «?». Назва буде стерто. Тепер потрібно ввести нове ім'я документа і натиснути Enter, щоб назва закріпилася.
2
Другий спосіб. Виділіть документ. Тепер клікніть мишкою по полю з назвою файлу. Поле так же стане білим з виділеним старим іменем. Зітріть його і введіть нове. Натисніть «Enter». Ваш документ перейменований. Цей спосіб зміни імені застосуємо до всіх файлів і папок.
Зверніть увагу
Якщо назва документа містить точку і розширення файлу, то міняти можна тільки частина до точки. Для цього поставте курсор на початку назви файлу і зітріть все до символу «.». Ця і наступна за нею частину мають залишатися без змін, інакше ви ризикуєте зробити файл нечитабельним. Все, що написано до точки, можна стерти і вписати туди нове ім'я документа.