Як обслуговувати акумулятор.

Сучасна промисловість випускає необслуговувані акумуляторні батареї, що вимагають від власників автомобілів мінімального догляду. Аксесуар досить надійний, володіє більш тривалим терміном служби в порівнянні з акумуляторами, виробленими в недавньому минулому. В які постійно вимагалося доливати дистильовану воду, особливо під час експлуатації в жаркий сезон року.
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій.
Інструкція
1
Обслуговування сучасних батарей зводиться до періодичного змазування клем акумулятора невеликим кількістю мастила. Змістом його в чистоті, контролюючи час від часу, рівень заряду акумулятора, визначаючи його за кольором індикатора, розташованого на кришці батареї.
2
Для повного відновлення зарядки акумуляторної батареї в бортовій мережі автомобіля, після пуску двигуна стартером, потрібно, як мінімум, два години безперервної роботи двигуна на середніх оборотах. Під час постійної експлуатації машини в умовах міської межі, забезпечити повноцінний заряд акумулятора неможливо, у зв'язку з частими пусками і зупинками мотора.
3
Тому, коли протягом тижня і більше, індикатор заряду акумуляторної батареї не підсвічується зеленим кольором, його треба поставити на підзарядку заряджаючим пристроєм від електромережі.
4
Ось в принципі і все вимоги з обслуговування сучасних необслуговуваних автомобільних акумуляторних батарей.