Як написати смс на мобільний з комп'ютера. Як написати смс з комп'ютера на мобільний.

СМС , від англійського Short Message Service - буквально сервіс коротких повідомлень. Частіше так називають самі повідомлення з телефону на телефон (максимум 160 знаків). В них не можна докладно описати думка, але можна коротко описати ситуацію або переслати анекдот. Вартість відправки СМС з телефону коливається близько двох рублів, але за допомогою ряду інтернет-сервісів можна відправити СМС безкоштовно.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте, до якої мережі належить номер абонента, скористайтеся сторінкою відправки на сайті цього оператора. Посилання на ці сторінки найбільших мобільних операторів знаходяться під статтею. Введіть код абонента, текст повідомлення. Спишіть код з картинки-тесту. Встановіть настройки введення (перетворення в латиницю) і доставки (час, дату). Натисніть кнопку «Відправити».
2
В мейл-агенті відкрийте команду «Додати контакт для дзвінків і СМС ». Вкажіть всі необхідні дані, збережіть контакт. Клацніть по новому контакту двічі, вбийте повідомлення і натисніть «Відправити».
3
Для відправки СМС через ICQ відкрийте список контактів. У діалоговому вікні у вкладці "SMS" вкажіть ім'я та телефон. Напишіть повідомлення і натисніть «Відправити».
Відправлення СМС-повідомлення в Москву здійснюється тим же чином, що й обмін повідомлень з абонентами інших міст. Враховуйте перед відправкою повідомлення тимчасову різницю і не забувайте підписувати своє ім'я в кінці, якщо відправляєте повідомлення абоненту вперше.
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Введіть текст Вашого СМС-повідомлення в редакторі телефону. В поле «Одержувач» введіть номер в міжнародному форматі. У загальній складності в ньому має бути 11 числових знаків, перед кодом країни завжди вказуйте знак +. Оскільки Москва перебуває в Росії, введіть +7. Далі слід код оператора, обслуговуючого одержувача - він тризначний. Після нього вводяться інші цифри номера мобільного телефону.
2
Далі натисніть на відправку і дочекайтеся повідомлення про доставку повідомлення, якщо його одержання налаштоване в вашому телефоні. Найкраще включите режим оповіщення, оскільки в разі невдалої доставки система може просто не проінформувати вас про це.
3
Якщо ви хочете відправити СМС в Москву, перебуваючи за межами території Російської Федерації, виконуйте дії аналогічно. Якщо при відправці повідомлень з Росії ви могли +7 замінити на 8, тут краще всього цього не робити. Знак + в кожному телефоні розташований на клавіші 0, просто натисніть її і утримуйте певний період часу. Якщо у вашій моделі телефону такого не передбачено, уважно ознайомтеся з інструкцією щодо введення номерів.
4
Якщо ви відправляєте СМС-повідомлення в Москву з роумінгу, теж дійте аналогічно. Пам'ятайте, що в даному випадку (при знаходженні в зоні роумінгу) у деяких операторів стільникового зв'язку нерідко виникають проблеми з затримкою або недоставки СМС-повідомлень в міста Росії, тому найкраще налаштуйте максимальний період спроб доставки Вашого повідомлення в відповідному меню налаштувань вашого мобільного пристрою.
5
При відправці СМС-повідомлень на короткі московські номери не забувайте попередньо перевіряти в інтернеті, які послуги відмовляються за даним номером і виявляються вони взагалі. Те ж саме стосується й інших коротких номерів.
Корисна порада
Звертайте увагу на кількість цифр. Для міст Росії їх завжди повинно бути 11.