Як проводити лікування гаймориту.

Нерідко гайморит з'являється на тлі затяжного нежитю під час застуди. Оскільки погіршується відтік рідини з гайморових пазух, починається запалення, про що сигналізують постійний головний біль, підвищення температури тіла і набряк в області носа. Якщо ви помітили подібні ознаки у себе, швидко вирушайте в лікарню.
Інструкція
1
Відвідайте лора, щоб фахівець оглянув вас і виніс попередній діагноз. Після цього вам дадуть направлення на лабораторні дослідження крові і сечі, направлять на рентген. Далі буде призначено основне лікування, яке полягає в прийомі сильнодіючих антибактеріальних засобів і в промиванні пазух носа. Дотримуйтесь приписами лікаря.
2
Якщо гайморит сильний, і є небезпека, що запалення може зачепити поверхню мозку, проводять прокол. Після процедури спостерігається поліпшення стану. Коли і це не приносить результату, лікарі йдуть на кардинальні заходи: за допомогою надрізу в носоглотці видаляють гнійний вміст пазух. Реабілітація після хірургічного втручання проходить швидко.
3
В домашніх умовах можна проводити промивання пазух настоєм ромашки, календули або солоною водою. Не забудьте проконсультуватися з лікарем! Прикрийте одну ніздрю пальцем, а другий втягніть воду з чашки або залийте рідину за допомогою чайника з тонким носиком. Виконайте те ж саме з тієї ніздрів, що ви прикривали. Якщо у вас спостерігається сильна закладеність, спочатку закапайте судинозвужувальний засіб.
4
Хронічний гайморит може турбувати час від часу, щоб уникнути загострення, потрібно закопувати в ніс масло обліпихи. Непоганий ефект спостерігається і при використанні соку алое, розведеного в рівному співвідношенні з чистою водою.
5
Прогрівання допомагає перемогти гайморит, але є протипоказання, про які вас повинен попередити лор. Візьміть кілограм солі, розколіть її на сковороді, пересипте в щільний носок або в шаль і прикладіть до перенісся. Тримайте 20-30 хвилин. Процедуру проводите до повного одужання.
Зверніть увагу
Займатися самолікуванням гаймориту вкрай небезпечно. Пазухи, в яких накопичується гній, знаходяться в безпосередній близькості від кори мозку.