Як випрати хутряну куртку.

Куртки піддаються забруднень не менше, аніж інші речі. На них осідає пил, бруд і міський смог, що веде до погіршення зовнішнього вигляду. Випрати виріб можна в домашніх умовах, не пошкодивши хутро або інший наповнювач.
Вам знадобиться
  • - порошок;
  • - кондиціонер.
Інструкція
1
Відстебніть від хутряної куртки всі елементи декору, які кріпляться. Ремінь і капюшон слід прати окремо. Подивіться, чи немає ніде стійких плям. Якщо забруднення виявлено, обробіть їх сучасним плямовивідником, який не пошкоджує колір.
2
Налийте в глибокий таз злегка теплої води, додайте рідкий засіб для прання. Якщо у вас куртка з натурального хутра, використовуйте порошок для вовняних виробів. Збийте піну і занурте виріб на 10-15 хвилин. За допомогою губки або м'якої щітки почистіть манжети і комірець, адже саме в цих місцях з'являються сильні забруднення. Не забудьте випрати капюшон і пояс.
3
Ретельно прополощіть виріб у чистій воді, поки вона не перестане пінитися. Кондиціонер використовувати не обов'язково, але якщо ви хочете полегшити процес прасування, додайте трохи засобу при останньому полосканні - дозування уточніть на упаковці.
4
Злегка відіжміть куртку і повісьте на плічки. Також можете покласти її на товсте махровий рушник, щоб залишки вологи стекли. Використовувати прищіпки вкрай небажано - залишаться сліди.
5
Після повного просихання струсіть куртку, розчешіть хутро. Пристебніть всі елементи декору, які ви зняли. Якщо ви хочете нанести на річ парфум, стежте, щоб від нього не з'явилися плями. Найкраще бризкати парфуми на внутрішню сторону виробу.
Зверніть увагу
Якщо у вас дорога куртка, яку ви боїтеся зіпсувати, найкраще здати її в хімчистку. Не завжди після прання виріб виглядає добре.
Корисна порада
Випрати хутряну куртку можна і в машинці. Для цього поставте делікатний режим, слабкі обороти віджимання і додаткове полоскання. В один відсік додайте рідкий порошок, в середній кондиціонер. Також можете покласти в барабан і кілька тенісних кульок, щоб хутро не зім'ятою.