Як відіпрати злиняти річ. Чи можна відіпрати полинялі речі.

Ваша злиняти річ почуватиметься краще всього, якщо її віддадуть в хімчистку, де врахують і матеріал, з якого її виготовили, і рекомендації по догляду. Однак найчастіше хочеться заощадити і вирішити проблему власноруч. Просто прочитайте і спробуйте втілити в життя наступні поради. Але тільки врахуйте, що якщо річ зіпсована вже давно, або позбавитися від полинялих плям не дозволяє матеріал, то у вас навряд чи вийде привести річ у первинний вигляд.
Інструкція
1
Спробуйте скористатися будь-яким відбілювачем в разі, якщо у вас біла річ. Якщо раніше вибілювали одяг хіба що «Білизна», то зараз відбілювачів ціле море: вибирайте на свій смак. Це можуть бути відомі практично всім Comet, Vanish, Ace та інші. До речі, найкраще з поставленим завданням справляються саме кисневі (а не хлорвміщуючі) відбілювачі типу «Бос» та інших.
2
Якщо у вас полиняли кольорові речі, виперіть їх відразу ж з універсальним відбілювачем від компанії Amway. З його допомогою з одягу відпиралися не тільки полинялі плями, а й вино з синтетики, і навіть зеленка з бавовняних речей. Підходить даний засіб і для кольорового, і для білої білизни.
3
Є також спеціальний засіб K2r, іменоване «Універсальним відбілювачем для випадково забарвлених речей». Одного пакета вистачає на 8-10 літрів води. З цим засобом потрібно оперувати чітко за інструкцією і постійно контролювати процес. Не залишайте замоченную річ надовго. Цей відбілювач також підходить для будь-якого білизни. Якщо є сумніви, спробуйте його дію на непомітній і невеликій ділянці полинялого речі. Занурившись в розчин, річ прийме рівномірний сірий колір. Так і має бути. Через деякий час колір відновиться.
4
Можна спробувати скористатися засобом «Антілін», яке відновлює колір випадково забарвлених речей. До засобу додається детальна інструкція.
5
Якщо вдома є нашатирний спирт, ви можете позбутися від полинялих плям на одязі і з його допомогою. Просто замочіть зіпсовану річ в гарячому водному розчині цього самого нашатирю. Для цього візьміть каструлю з гарячою водою і вилийте туди один-два бульбашки нашатирю (50 г). Пахнути буде неприємно, але злиняти фарба через деякий час відійде.
6
Останнє засіб, який можна порадити, це відновник кольору Dr. Beckmann 3 в 1. Особливість цього засобу в тому, що воно є сильним хімікатом і дуже отруйне. Працюйте з цим засобом виключно в рукавичках. Також не завадять захисні окуляри.