Як додати стрічку новин на свій сайт.

Для більшої популярності сайту на нього можна додати стрічку новин. Це приверне нових відвідувачів і розширить можливості для старих користувачів.
Вам знадобиться
  • Інтернет-адреса бажаної стрічки новин.
Інструкція
1
Якщо ви хочете встановити на свій сайт стрічку новин RSS, першим ділом виберіть підходящу тематику. Безліч сайтів пропонують свої новинні стрічки. Це можуть бути світові новини, новини науки, спорту, моди або навіть новинний канал вашого рідного міста. Вибір стрічки залежить від тематики вашого персонального сайту.
2
Після вибору сайту з підходящої стрічкою новин, подивіться, чи є на сайті можливість копіювання коду RSS-стрічки. Зазвичай посилання на код знаходиться поруч зі стрічкою новин і називається «Встановіть нашу стрічку на своєму сайті». Перейдіть по посиланню і дотримуйтесь інструкції по установці коду на ваш сайт. Якщо ви не можете знайти код новин на сайті, найімовірніше, ця стрічка скопійована з іншого джерела, і вам слід його пошукати.
3
Якщо ви не змогли знайти код RSS-стрічки на сайті або вам незрозуміла інструкція установки, скористайтеся одним із сервісів по генерації кодів новинних стрічок. Наприклад, на сайті Rss-script.ru досить вставити посилання з адресою сподобалася вам стрічки в порожнє поле і натиснути кнопку «Читати/отримати код». Після перезавантаження сторінки ви отримаєте код, який необхідно встановити на сайті для читання новин. А також зможете просто почитати інформацію обраної стрічки. Сервіс дозволяє налаштовувати відображення RSS-стрічки.
4
Якщо ви хочете додати можливість підписки на новини і встановити лічильник передплатників, скористайтеся сервісом FeedBurner від Google. Для використання сервісу потрібно реєстрації аккаунта в Google. Після входу в особистий кабінет необхідно ввести адресу новинної стрічки і отримати нову адресу в форматі http://feeds.feedburner.com/лента_новостей. Далі його можна використовувати для генерації кодів і лічильників, які встановлюються безпосередньо на ваш сайт. В акаунті працює майстер створення RSS-стрічки, що значно полегшує процес генерації коду.
Зверніть увагу
Код стрічки залежить від движка вашого сайту. Якщо стрічка не видна або неправильно відображається, швидше за все, ви використовуєте невідповідний код.
Корисна порада
Після установки лічильника передплатників ви зможете побічно оцінити успішність вашого проекту.