Як вибрати хороший котячий корм. роблять котячий корм своїми руками.

Усіх власників кішок образно можна розділити на два табори. Одні вважають за краще годувати своїх улюбленців готовим котячим кормом, придбаним в зоомагазині. Інші ж упевнені, що кішок можна годувати тільки «нормальної людської їжею» - кашами, м'ясом, рибою. Однак трапляються ситуації, коли навіть найзапеклішим противникам готового котячого корму доводиться відступати від своїх принципів. Наприклад, під час тривалої подорожі без готового котячого корму просто не обійтися. До вибору ласощі для пухнастого друга необхідно поставитися вкрай серйозно.
Інструкція
1
Насамперед вирішите, сухим або консервованим кормом ви будете годувати свого улюбленця. Перший набагато дешевше другого. Він дуже зручний у використанні і має достатньо великий термін придатності. Тому, йдучи на роботу або їдучи на вихідні, ви можете залишити вихованцеві цілу миску з сухим ласощами, що не переживаючи за те, що воно зіпсується. Крім того, сухий корм сприяє очищенню зубів кішок від нальоту і каменю. Використовуючи для годування свого вихованця виключно сухий корм, подбайте про те, щоб поряд з тарілкою завжди стояла миска з чистою питною водою.
2
Відрізнити високоякісний сухий корм від низькоякісного досить легко. Дешеві корми завжди мають приємний зовнішній вигляд, дуже часто вони мають форму цікавих фігурок, пофарбованих у різні кольори.
3
Сухий корм високої якості має у своєму складі лише натуральні компоненти. Про відсутність барвників в ласощах каже його однотонна забарвлення і вельми непримітний зовнішній вигляд. Шматочки якісного котячого корму завжди жирні на дотик.
4
Консервований котячий корм, на відміну від сухого, підходить для годування кошенят, літніх тварин і кішок з хворобами порожнини рота. Він має більш насичений смак і з'їдається кішками з великим задоволенням. Головний недолік консервованого котячого корму - це його маленький термін зберігання після відкриття банки.
5
При виборі готового корму для свого вихованця дуже уважно ознайомтеся з інформацією, вказаною на етикетці продукту, а особливо зі складом ласощі. Запам'ятайте, що наявність яскравих написів типу «тепер в 2 рази більше м'яса» або «рекомендовано союзом ветеринарів» зовсім не означає, що корм насправді хороший. На упаковці якісного котячого корму обов'язково повинно бути вказано найменування продукту, його чистий вага, список компонентів в порядку їх вагового присутності в ласощах, вміст у кормі сирого протеїну, жиру, клітковини і води, а також назва та адреса виробника продукту.
6
Хороший котячий корм обов'язково включає в себе джерела білка: яловичину, свинину, ягняти, індичку, курку, м'ясо тунця або м'ясо лосося. Причому на упаковці має бути вказаний саме вид продукту, а не загальне його назва типу «м'ясо», «риба» або «птах». Переконайтеся в присутності в кормі корисних для тваринного субпродуктів: серця, печінки, а також злакових культур і овочів, наприклад, картоплі та моркви. Якісний котячий корм завжди містить мінеральні речовини і вітаміни А, В, С, D, Е.