Як змінити свій профіль.

Вказавши неправильну інформацію при реєстрації в якомусь сервісі, ви завжди можете редагувати особисті дані після авторизації на сайті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Щоб у вас з'явилася можливість редагування особистих даних, зазначених в профілі, вам необхідно увійти на сайт під своїм логіном. Для цього вам потрібно ввести в спеціальну форму сайту свій логін і пароль, які ви задали при реєстрації на ресурсі. Після авторизації в сервісі, знайдіть на головній сторінці посилання, яка може бути позначена як «Особистий кабінет», «Мій кабінет» або ж « Профіль користувача», і перейдіть по ній. Після переходу за посиланням відкриється сторінка, яка відображає всю інформацію, яку ви вказали при реєстрації.
2
Знайдіть в особистому кабінеті посилання «Редагувати профіль» і клікніть по ній лівою кнопкою мишки. Перед вами відкриється вікно, де ви зможете вказати нову адресу електронної пошти, змінити контактні дані, ім'я, а також пароль для входу в обліковий запис. Тут же ви зможете завантажити зображення, яке буде відображатися на вашому аватарі.
3
Деякі сервіси передбачають поділ інформації про користувача в особистому кабінеті (тобто, можливо, що зміна Імен можна буде здійснити в одному розділі, в той час як зміна електронної адреси можна буде виконати вже в іншому). У кожному разі, всі зазначені вами дані при реєстрації ви зможете редагувати в особистому кабінеті. Не можна змінити тільки ім'я користувача, яке використовується для авторизації на ресурсі.