Як чистити меблеву тканину.

Сьогодні для кожної моделі м'яких меблів можна без зусиль підібрати оббивну тканину навіть на найвибагливіший смак. Щоб продовжити термін служби покровного матеріалу і надовго зберегти його в первозданному вигляді, необхідно забезпечити правильний догляд за ним.
Вам знадобиться
  • - безбарвне рідке мило;
  • - біла бавовняна тканина;
  • - промокальний папір;
  • - оцет;
  • - нашатирний спирт;
  • - сіль;
  • - етиловий спирт.
Інструкція
1
Відмовтеся від прання знімних чохлів і оббивних тканин в пральній машині, а також від сушки їх за допомогою фена. Якщо ж виробник рекомендує машинну або ручне прання вироби, використовуйте рідке безбарвне мило або нейтральний порошок. Температура води не повинна перевищувати 30 ° С. Вибирайте делікатний режим стріки і короткий режим віджиму.
2
Якщо, згідно інструкції по догляду, виріб можна гладити, включите на прасці отпариватель. Гладьте тканину через білу бавовняну матерію.
3
Не очищувати тканина занадто часто, оскільки разом з пилом поглинаються найдрібніші ворсинки оббивки. В результаті вона втрачає щільність і перестає утримувати наповнювач.
4
Використовуючи плямовивідник, чи не насосами його безпосередньо на меблеву тканину, а підкладіть клапоть тонкої матерії. Пам'ятайте, що склад не повинен містити відбілювачів і речовин, що роз'їдають колір. Перед використанням перевірте плямовивідник на непомітній ділянці оббивки. Чи не застосовуйте кілька пятновиводящих розчинів одночасно.
5
Після обробки оббивки дайте меблів просохнути природним чином, лише промокнув вологий ділянку серветкою. Вибирайте способи очищення меблевої тканини в залежності від типу забруднення. Намагайтеся видалити його максимально швидко, перешкоджаючи проникненню в структуру тканини.
6
Якщо на тканину потрапив свічковий віск, після того як він застигне, роздробити його, акуратно соскребите і зберіть пилососом. Накрийте забруднену область промокальним папером і пропрасуйте праскою.
7
Плями кави замийте мильним розчином, промокніть. Щоб усунути сліди пива, промокніть тканину мокрою мильною ганчіркою. Потім розчиніть в літрі води 2 столові ложки оцту і нанесіть отриманий розчин на забруднену ділянку. Промийте чистою водою, промокніть сухою серветкою.
8
Плями крові видаліть холодною водою. Біле вино отмойте розчином з? води і 3/4 етилового спирту. Після висихання промийте милом з водою. Для видалення слідів фруктового соку нанесіть на тканину суміш оцту і нашатирного спирту і дайте просохнути. Якщо на оббивку потрапило червоне вино, негайно промокніть його і присипте забруднене місце сіллю. Через деякий час промийте теплою водою.