Як вибрати тягач Вольво.

Сідельний тягач - це особливий вид наземного транспорту, призначеного для буксирування напівпричепів. Одним зі світових лідерів з виробництва цієї важкої техніки є шведський концерн Volvo. Техніка даної компанії відома своєю якістю і в Росії користується широким попитом. Однак при виборі тягача слід враховувати деякі моменти.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що тягачі Volvo підрозділяються на серії, які позначаються латинськими буквами і цифрами. Такий запис вказує на компоновку шасі і потужність двигуна. Наприклад, "F" означає, що кабіна знаходиться над силовим агрегатом, а "N" - водійське місце розташоване за моторним відсіком. Другі букви в модифікаціях позначають виконання кабіни "L" - нізкорасположенная (не призначена для тривалих поїздок), "H" - високорозташованих (комфортна, розрахована на тривалі рейси). Буває ще маркування "M". Така кабіна займає проміжне положення між "L" і "H". Цифри за літерним позначенням показують округлений обсяг двигуна. Наприклад, запис "Volvo FH16" каже, що висока кабіна розташована над 16-літровим мотором.
2
Вирішіть, яка вантажопідйомність вам підходить, чи буде використовуватися вантажівка у складі автопоїзда, здійснювати перевезення на далекі відстані, яка коробка передач повинна бути у тягача і т.п. Все це допоможе вам вибрати оптимальну модель для роботи. Приміром, тягачі серій "NL" і "NH" відрізняються міцністю підвісок, рам і мають широку сферу застосування. Якщо ви плануєте буксирувати важкі автопоїзда на великі відстані в складних дорожніх умовах, придивіться до моделі Volvo FH12 з потужністю в 420 к.с.
3
Подумайте, чи будете купувати новий тягач або ж вас влаштує вантажівка з пробігом. Встановіть верхню фінансову кордон, щоб не відволікатися на розгляд невідповідних варіантів. Якщо у вас немає достатніх коштів, розгляньте варіанти з кредитом або лізингом. Однак врахуйте, що в цьому випадку придбати б/у вантажівку Volvo ви зможете тільки в автосалоні.
4
Пошукайте оголошення про продаж в інтернеті, друкованих виданнях або відвідайте спеціалізовані центри, які продають вантажні машини. Підберіть відповідний по всіх параметрах варіант. Домовтеся з продавцем про огляд сідельного тягача, і якщо все влаштовує - укладайте договір купівлі-продажу.
Корисна порада
У виборі сідельного тягача Volvo допоможуть відгуки на спеціальних форумах в інтернеті.