Як приймати вітаміни для шкіри.

Нестача вітамінів миттєво позначається на здоров'ї шкіри. В результаті вона починає лущитися і стає сухою. Крім того, на ній можуть утворитися передчасні зморшки.
Інструкція
1
Для здоров'я шкіри організму потрібно щоденне споживання ряду вітамінів. Велику їх частину він засвоює з їжі. Але далеко не завжди їжа здатна забезпечити добову норму. Тому, якщо ви хочете зберегти здоров'я шкіри і продовжити її молодість, приймайте додатково мультівітанміние комплекси. Вони хороші тим, що їх склад спеціально підібраний для повноцінного засвоєння.
2
Для шкіри найбільш корисний вітамін С. Її пружність і еластичність забезпечують особливі білки - колаген і еластин. Вони утворюються з прямою участю вітаміну С. Це означає, що його нестача провокує сухість та лущення. Тому постійно вживайте в їжу печінку, свіжі фрукти і овочі, а саме всі цитрусові, яблука, чорну смородину, солодкий перець, цибуля і часник, помідори, капусту, картоплю.
3
Вітамін Е не менш корисний для шкіри. При його вживанні разом з вітамінами А і С, на організм відбувається сильне антиоксидантну дію. Для поповнення його дефіциту більше їжте горіхів, яєць, пийте молоко, приймайте в день по чайній ложечці льняного масла.
4
Їжте сиру моркву зі сметаною. У ній міститься велика кількість вітаміну А, який вважається секретом краси. Саме від нього залежить здоров'я і зовнішній вигляд шкіри. Врахуйте, що цьому вітаміну, щоб в достатній кількості накопичитися в організмі людини, необхідно якийсь час. Тому в свій щоденний раціон включайте продукти з його вмістом. Вживайте помідори, капусту, персики, нектарини і абрикоси, каші з гарбуза, пийте молоко.
5
В розчиненні жирів і вуглеводів бере участь вітамін В. Щоб заповнити недолік цього вітаміну потрібно вранці їсти каші, а також хліб грубого помелу. Пам'ятайте, що вітаміни групи В легко розчиняються водою, а значить вони так само легко виводяться з організму. До того ж, вони не завжди встигають засвоїтися, тому обов'язково приймайте їх додатково у складі вітамінних комплексів.