Які спортивні автомобілі найпопулярніші.

Спорткари - це узагальнена назва досить широкого класу дво- або чотиримісних легкових автомобілів, які мають високі швидкісні якості. Зазвичай вони мають більш високою потужністю двигуна, низькою посадкою і аеродинамічній формою кузова. Спортивні автомобілі на відміну від гоночних можуть їздити по дорогах, призначеним для загального користування.
Інструкція
1
Самий перший американський спортивний автомобіль Chevrolet Corvette популярний і досі. Цей автомобіль з'явився в 1953 році, але модель настільки затребуваність, що випускається і зараз. Любимо в світі Lamborghini Gallardo, випущений в 2003 році. Машина має 40-клапанний 5-літровий двигун V10 з потужністю 500 к.с. У цього автомобіля навісні двері, 6-швидкісна механічна коробка передач і повний привід.
2
Популярний суперкар Mercedes-Benz SLR McLaren - двухдверное купе. У цій моделі з'єднані міць спортивного автомобіля і комфорт класу Gran Turismo. Не менш відомий спорткар Ferrari F430 2004 року випуску. Машина обладнана 8-циліндровими двигунами.
3
Справжньою легендою серед спорткарів є Lamborghini Murci? Lago, що випускається з 2001 року. Основою є просторова сталева рама, капот виконаний з вуглепластика, двері - з алюмінію, дах - із сталі. Модель має 6,2-літровий 48-клапанний двигун V12, який має потужність 570 к.с.
4
Не слід забувати про Porsche Carrera GT. Вперше дана модель була представлена в 2000 році. Автомобіль має гальма з керамічними дисками, добре переносять високі температури. Машина оснащена атмосферним 5,5-літровим двигуном V10, що володіє 558 к.с.
5
І донині популярний Shelby AC Cobra, який випускається з 1961 року. Дана модель має V8 двигуном і може розганятися до 298 км/год. Широко поширений компактний BMW M3. Автомобіль має потужний двигун, аеродинамічний кузов, поліпшену підв'язку. Не в'яне слава і дводверного Ferrari F40, створеного в 1987 році.
6
Швидко знайшов популярність двомісний родстер Mazda miata MX-5. Він полюбився народу за легкість в управлінні. Не менш відомий Mercedes-Benz 300SL. Не втрачає популярності і спортивний суперкар Jaguar E-type, який був визнаний найкрасивішим автомобілем у світі. Модель має 3,8-літровий мотор з потужністю 265 к.с.
7
Швидко став відомим сучасний суперкар Chevrolet Corvette Sting Ray. Модель володіє мотором V8 і за 4.8 секунд може розганятися до 100 км/год. Любимо народом у всьому світі Nissan Skyline, що має 6-циліндровий двигун GT-R, дві турбіни Garrett T26 і потужність 280 л.с. Модель можна переконструювати до потужності в 500-1000 к.с.