Як забезпечити повноцінний догляд за шкірою навколо очей.

Через малої товщини шкіра навколо очей дуже примхлива і миттєво виявляє на собі негативні фактори. Щоб продовжити її красу, виглядати свіжо і молодо, потрібно щодня проводити процедури по догляду за нею.
Інструкція
1
Щовечора в обов'язковому порядку знімайте макіяж. Робіть це спеціальними засобами. Вибирайте косметику, яка включає до свого складу натуральні інгредієнти.
2
Якщо ви користуєтеся для освіження шкіри різними лосьйонами, будьте обережні. На шкіру навколо очей ні в якому разі не можна наносити засоби, виготовлені на спиртовій основі. Це правило поширюється і на спеціальні пінки і гелі для вмивання, особливо, якщо вони призначені для жирного типу шкіри. Адже вони містять додаткові сушать компоненти, які згубно позначаються на здоров'ї ніжної шкіри навколо очей.
3
Віддавайте перевагу виключно якісною, перевіреною часом декоративній косметиці. Особливо це стосується тіней для повік, контурних олівців, підводок, коректора і туші для вій. Від нанесення хороших засобів для макіяжу на обличчі не повинні з'являтися почервоніння і припухлості.
4
При покупці косметики для шкіри навколо очей обов'язково звертайте увагу на термін придатності. Крім того, вивчайте склад засобів. Переконайтеся в тому, що вони не містять у своєму складі компонентів, які можуть спровокувати у вас поява алергічних реакцій. Спробуйте вибрати крем для очей, здатний одночасно і зволожити вашу шкіру, і надати заспокійливу дію, він же допоможе розгладити зморшки.
5
Під час нанесення засобів по догляду за шкірою навколо очей, що не розтирайте шкіру, не розтягуйте і не тисніть на неї. В іншому випадку ви ризикуєте спровокувати появу зайвих зморшок. Накладайте крем дуже легкими рухами. По нижньому століттю рух має бути направлено від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, а по верхньому - від внутрішнього до зовнішнього. Можна спробувати наносити крем ніжними ляпанцями подушечок пальців.
6
Два рази на тиждень користуйтеся живильними масками. При необхідності можете проводити розслаблюючі шкіру компреси.