Як написати красивим шрифтом. Як поміняти тариф на Ютел.

При оформленні тексту на сайті або в блозі за замовчуванням стоїть певний шрифт у своєму «чистому» вигляді: без підкреслень, визначеного кольору (частіше чорного), не жирний і не курсивний. Але в художніх цілях і задля привернення уваги до певних місць повідомлення (наприклад, до віршів) автор може застосувати інший варіант поточного шрифту або взагалі інший тип шрифту.
Інструкція
1
Зверніть увагу на ілюстрацію. Після частини тега "text face="вказується назва шрифту англійською. Поставте перший тег перед оформлюваним текстом, а другий після тексту. Врахуйте, що в цьому оформленні як і раніше не використовуються варіанти шрифту (жирний, підкреслення, курсив).
2
На наступній ілюстрації використано відразу декілька змін шрифту. У порядку тегів: назва шрифту Times New Roman, колір шрифту червоний, збільшення шрифту на два пікселя, вид шрифту курсив. Замість цифрового позначення кольору можете використовувати просто англійське слово, сам колір теж можете замінити.
3
Теги, використані на третій ілюстрації: назва шрифту, підкреслений, жирний, курсив. Колір в такому випадку не змінюється.