Як вибрати кухонний ніж. Якої фірми краще купувати кухонний ноеж.

У продажу представлений величезний асортимент кухонних ножів від різних виробників усіх країн світу. Одного загального ножа, підходящого для всіх видів завдань на кухні, ще не винайшли. Багато ножів все-таки немає необхідності купувати. Краще купити 4 види кухонних ножів , які впораються з будь-якими роботами. Відразу слід зазначити, що дешеві ножі коли бувають хорошими і якісними. Купуючи ножі, необхідно їх ретельно оглянути і перевірити якість металу, з якого вони виготовлені.
Інструкція
1
Купіть великий ніж - 45 сантиметрів, середній - 40 сантиметрів і маленький - 27 сантиметрів, а також ніж-пилу для нарізки хліба. Без усіх інших видів ножів можна чудово обійтися. Немає необхідності купувати набір ножів , що складається з 20-30 предметів.
2
Ніж складається з рукоятки і леза. Рукоятку краще вибирати з дерева. Пластмасові рукоятки дуже швидко ламаються, а металеві занадто обтяжують ніж, що призводить до утруднення виконання кухонних робіт.
3
Купуючи, потримайте ніж у руці. Вам повинно бути зручно і комфортно. Якщо рукоятка ножа погано вписується в вашу руку, то необхідно вибрати більш тонку або широку рукоятку.
4
Перше на що необхідно звернути увагу - на ретельний підгін деталей ножа. Кожна надійна і поважаюча себе фірма підгін рукоятки і леза виробляє найретельнішим чином. Не повинно бути ніяких відколів, тріщин і зазубрин. Ніж повинен виглядати красиво і естетично.
5
Зверніть увагу на якість і гостроту заточки ножа. Спочатку тупий ніж без спеціальних інструментів і навичок заточити не можна.
6
Перевірте жорсткість стали. Чим вона жорсткіше, тим довше ніж залишатиметься гострим. На стали ножа повинні бути відтиски фірми-виробника. Кожна фірма, яка впевнена в якості свого товару обов'язково завдає свій логотип на сталь ножа.
7
Для чистки картоплі та овочів вибирайте короткий ніж з вузьким лезом. Леза у решти ножів краще вибирайте широкі, тому що вузькі леза роблять не рівний зріз і частіше ламаються.
8
Чи не економлячи на ножах і взявши кілька якісних, ви зможете легко впоратися з будь-якою роботою на кухні, а ваші ножі будуть довго служити вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0tw2P8Fumr4