Як прищепити дітям любов до мистецтва.

Музика, живопис, кіно і театр роблять життя яскравим і насиченим. Мистецтво відіграє важливу роль у розвитку дитини: розширює кругозір, розвиває уяву і прищеплює тягу до творчості. Чим раніше ви познайомите малюка з цим чарівним світом, тим кращих результатів досягнете.
Інструкція
1
Музиці відводиться особлива роль у художньо-творчому розвитку дитини. Познайомте його з дитячим репертуаром, а також з класичною музикою. Діти добре сприймають твори Вівальді, Моцарта і Чайковського. Ходіть з ним на концерти та дитячі музичні спектаклі. Якщо дитина зацікавився, можливо, варто його записати в музичну школу. Активним дітям з хорошим почуттям ритму підійдуть заняття танцями.
2
Живопис допоможе розвинути малюкові художній смак, фантазію і образне мислення. Відвідуйте разом з ним музеї, галереї та художні виставки, прищеплюйте дитині почуття прекрасного з самого раннього віку. Крім того, що завдяки таким заняттям малюк відкриє для себе світ живопису, він розширить горизонти свого образного мислення і кольоросприйняття. Придбайте книгу з репродукціями картин відомих світових художників. Розглядайте і вивчайте разом з дитиною великі твори живопису і біографію неперевершених майстрів образотворчого мистецтва.
3
Обов'язково виділіть час для спільної творчості. Малювання, ліплення, вироби з природних матеріалів, шиття та випалювання - ці заняття не тільки приносять радість дитині, а й відіграють важливу роль у розвитку та формуванні його як творчої особистості. Хваліть малюка навіть за невеликі успіхи, а найвдаліші його роботи оформите в рамки і помістіть на чільне місце в будинку. Час від часу можна влаштовувати виставки з заохочувальними призами.
4
Частіше гуляйте всією сім'єю по цікавим та історичних місцях міста. Звертайте увагу дитини на красиві архітектурні будівлі, пам'ятники та скульптури. Познайомте його з релігійними святинями і розкажіть історію їх виникнення. Прекрасно розширюють кругозір подорожі в інші міста і країни, знайомства з місцевими традиціями і звичаями людей, їх історичною спадщиною. Знайомство зі світом мистецтва принесе користь і радість вашій дитині, а також зробить життя сім'ї більш різноманітною і багатою на нові враження.