Як повернути товар, куплений в закордонному інтернет-магазині.

Здійснюючи покупки онлайн в зарубіжних магазинах, споживачі можуть зіткнутися з тими проблемами, яких навіть не чекали. Приміром, якщо вони побажають повернути бракований товар на сайт продавця за кордоном, ця процедура займе набагато більше зусиль і часу, ніж у рідній країні. Тому необхідно заздалегідь знати всі нюанси.
Перш ніж купувати товар, треба заздалегідь дізнатися про всі правила повернення товару в разі браку. У кращому випадку інтернет-магазин закордонних товарів має для цього спеціальну форму, яку можна заповнити і відправити покупку. Якщо форми немає, то обов'язково є служба підтримки, в яку необхідно звертатися на базовому англійською мовою. Для цієї мети можна скористатися перекладачем Google. Відразу треба уточнити, чи відшкодує магазин витрати на пересилку товару. Найчастіше доведеться пересилати покупку за свій рахунок. Для цього можна дізнатися вартість поштових витрат на офіційному сайті Пошти Росії. Великі інтернет-магазини, які належать відомим брендам, зазвичай піклуються про свою ділову репутацію. Вони намагаються ставитися лояльно до своїх клієнтів. Але все-таки краще перестрахуватися і почитати відгуки реальних покупців про магазин на самому сайті або знайти їх на форумах. Таким чином можна відшукати необхідну інформацію про повернення товарів: чи існує справжня проблема в тому, щоб повернути товар в інтернет-магазин за кордоном. У випадку, коли товар вже куплений і не влаштовує з яких-небудь параметрами: шлюб, не той розмір або колір, то треба запастися доказами. Наприклад, дефект бажано зафіксувати на цифровій фотознімок на тлі упаковки. Також необхідно сфотографувати трек-номер і чек, які оператори видають на пошті при пересиланні товару. Всі ці застереження дозволять не тільки отримати назад свої гроші, витрачені на річ, але навіть отримати назад поштові витрати. Всі ці фото-докази треба вислати на електронну пошту сайту продавця або в їх службу підтримки. Трапляється, що пересилання посилки за кордон перевищує вартість аналогічного товару, який можна купити у вітчизняному магазині. Чи варто його пересилати, якщо не підійшли габарити, вирішувати покупцеві. Але якщо витрати на повернення бандеролі постачальником не компенсуються, то вигідніше продати непотрібну покупку на форумі-барахолці. Там напевно знайдеться покупець з того ж міста, щоб можна було передати товар з рук в руки.
Не секрет, що багато товари в зарубіжних магазинах можна придбати дешевше, ніж у нас. Це і розпродажі брендових речей в західних торговельних центрах та цікаві речі від корейських дизайнерів в азіатських магазинах. Але перед потенційним покупцем з Росії встає чимало проблем, як це зробити. Тут і мовний бар'єр, і способи оплати та доставки. Тим не менше, якщо вам вдасться розібратися з цим, здійснення покупок в зарубіжних магазинах почнуть приносити вам задоволення.
Вам знадобиться
  • - розмовник;
  • - інтернет;
  • - гроші;
  • - картка PayPal;
  • - картка AliPay.
Інструкція
1
Якщо ви приїхали за кордон у відпустку або відрядження і вирішили пройтися по магазинах, вам простіше. Достатньо мати при собі кишеньковий розмовник і гроші в місцевій валюті. Продавець сам зацікавлений у тому, щоб ви не пішли від нього без покупки, тому допоможе подолати мовний бар'єр в міру своїх сил. Знаходьте в розмовнику переклад фрази «скільки це коштує?» І показуйте на вподобану вам річ. Якщо міряєте одяг, подивіться в розмовнику, як будуть місцевою мовою слова «більше» і «менше», а досвідчений продавець принесе вам ваш розмір і напише вартість на листку паперу або покаже на пальцях. Вам залишається тільки заплатити за покупку.
2
Якщо ви замовляєте товар в закордонному інтернет- магазині, необхідно зробити кілька речей. Переконайтеся, що це великий магазин, пошукайте в інтернеті відгуки про нього. Якщо користувачі на форумах розповідають про свої покупки і рекомендують цей сайт, сміливо реєструйтеся на ньому. Якщо мовою ви не володієте, просто скористайтеся безкоштовним онлайн-перекладачем. Крім того, існують безліч фірм-посередників, готових за певний відсоток від вартості товару замовити для вас товар хоч у пігмеїв з Африки.
3
У переважній більшості випадків для здійснення покупок в інтернет-магазинах потрібен рахунок PayPal. Азіатські магазини воліють AliPay. Для цього вам доведеться звернутися в найближчий банк і місяцем потому жадана картка буде у вас в руках.
4
Після того як ви забрали картку з банку, заносите реквізити в ваш обліковий запис на сайті і вирушайте у віртуальний магазин за покупками. Далі дії такі ж, як і в російських інтернет-магазинах - додаєте товар, який сподобався в корзину, підтверджуєте, пишіть свою поштову адресу, і покупка з будь-якого місця на землі летить до вас.