Як відзначити День знань.

Перше вересня, можливо, один з небагатьох днів, коли дитина йде в школу з радістю. Це зустріч з однокласниками та вчителями, яких школяр не бачив три довгих місяці, запах нових навчальних приладь, можливість стати на рік дорослішими. Батьки можуть зробити приємне своєму чаду і перетворити 1 вересня в справжнє свято.
Інструкція
1
Дізнайтеся, як школа планує відзначити День знань. Напевно буде проводитися святкова лінійка, однак цей захід може стати справжньою феєрією. Виступи шкільних обдарувань, ростові ляльки, театралізована вистава, показовий вихід спортсменів - при бажанні все це можна організувати. Зберіться з батьками інших учнів і запропонуйте класному керівнику свою допомогу і, можливо, разом вам вдасться перетворити нудну лінійку в свято.
2
Почніть радувати вашого школяра з самого ранку. Приготуйте на сніданок його улюблене блюдо, допоможіть зав'язати ошатні банти або краватку, нагадайте взяти заздалегідь куплений букет для вчителя. Ранок 1 вересня - хороший час для того, щоб подарувати дитині дрібниця, яка стане в нагоді йому в навчанні - красивий блокнот, величезний набір фломастерів, кілька зошитів з його улюбленими персонажами. Новий навчальний рік - це не тільки радість зустрічі, а й нові проблеми, від яких школяр був вільний все літо. Підтримайте свою дитину теплими словами.
3
В школі ваш син або дочка зустрінеться з друзями, яких не бачив все літо. У хлопців зібралася маса вражень, якими їм хотілося б поділитися один з одним. Шкільні коридори - не краще місце для цього. Дозвольте дитині після уроків піти з однокласниками в кафе або парк. Заздалегідь дайте йому невелику суму грошей, на яку він зможе поїсти солодощів і покататися на каруселі.
4
Увечері, коли вся сім'я збереться будинки, влаштуйте святковий обід та вручення подарунків школяреві. Не обов'язково дарувати дитині виключно корисні речі, однак від комп'ютерних ігор, які можуть змусити дитину закинути навчання, варто утриматися. Неодмінно нагадайте винуватцю торжества, що ви пишаєтеся ним і вірите в його успіх. Це допоможе дитині позитивно налаштуватися на навчальний процес.
1 вересня - одне з небагатьох свят, особливо пам'ятних і зворушливих для кожної людини. Цей день, коли людина вперше йде до школи, багато років гріє своїм осіннім теплом. Хвилюючий він і для вчителів і батьків, адже щороку доводиться винаходити все нові способи його проведення.
Інструкція
1
Перетворіть День знань в тиждень знань і відкриттів. Нехай кожен день буде присвячений певному предмету, наприклад, день Ейнштейна або День Пушкіна, а хлопцям пропонуються нескладні вікторини та конкурси. Фінальним акордом може стати гра «Що? Де? Коли? »З питаннями вже не по шкільній програмі, а простими кумедними завданнями на кмітливість і кмітливість. За підсумками тижня найкращий клас отримує нагороду - перехідний вимпел і солодкий пиріг, або відпочинок від школи на один день .
2
Підготуйте разом з батьками та старшокласниками («зірками» школи) День дублера, коли замість вчителів все уроки ведуть учні. Тему для уроків вони можуть вибрати самі - наприклад, вчити молодші класи робити якісь вироби з паперу або разом розучити веселі «кричалки», щоб підтримати команду школи на найближчих змаганнях.
3
Крім того, в честь Дня знань можна влаштувати конкурс композицій з квітів і листя. Що це буде - вирішувати хлопцям, адже в інтернеті є безліч майстер-класів, нехай вони самі виберуть.
4
Влаштуйте День нових знань один про одного, коли кожен може продемонструвати свої здібності. Наприклад, третьокласники можуть принести моделі кораблів або автомобілів, які вони збирали влітку. Для старших хлопців, які захоплюються катанням на скейтборді або брейк-данс, можна влаштувати Фестиваль вуличних видів спорту, де кожен може проявити себе: читати реп, поки хтось танцює або показує, як потрібно забивати м'ячі у вуличному баскетболі, виконувати трюки на турніку або на велосипеді і т.п.
5
Першокласників нехай в цей день зустрічають казкові герої, які будуть супроводжувати їх потім протягом року. Наприклад, Чебурашка нехай стане символом математики (і попросить порахувати апельсини), Вінні-Пух - читання, і разом з хлопцями може вивчити кумедний віршик, а кролик Бакс Банні проведе урок фізкультури, коли всім хлопцям потрібно буде стрибати по-заячі, проповзти під мотузком , не зачепивши її, зображуючи вужа або, наприклад, швидко бігати навколо перешкод, рятуючись від вовка.
6
У кожному разі День знань не повинен бути схожим на звичайний шкільний урок, бути нудним, сірим і одноманітним, коли хлопці вважають хвилини до дзвінка. І чим цікавіше ви його проведете, тим більше хлопці будуть прагнути до нових знань і умінням і з більшою охотою будуть відвідувати заняття.