Як заварити ручки.

Машина вже досить давно стала для багатьох автомобілістів не просто засобом для пересування з одного пункту в інший, а самим що ні на є справжнім способом втілення своїх фантазій в реальність. І ось тут і бере свій початок тюнинг, завдяки якому будь-який бажаючий може вдосконалити свій автомобіль. Наприклад, на ньому можна заварити дверні ручки, це додасть машині новий вигляд, а також приверне чимало здивованих поглядів.
Вам знадобиться
 • - лист металу;
 • - фарба;
 • - шпаклівка;
 • - шліфувальна машинка;
 • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
Ретельно вимийте всю машину з автомобільним шампунем. Демонтуйте зовнішні дверні ручки. Для цього ознайомтеся з керівництвом по експлуатації вашого авто. Там ви зможете знайти інструкцію по зняттю. Також відвідайте форум власників вашої моделі авто. Напевно хтось вже заварював ручки і поділився враженнями.
2
Заздалегідь продумайте схему відкривання. Якщо ви хочете заварити абсолютно всі ручки, то доведеться встановити сигналізацію з функцією відкривання дверей при натисканні на кнопку пульта. Задумайтесь про встановлення спеціальної системи, яка буде підтримувати в салоні постійну температуру весь час. Інакше взимку ви не зможете відкрити примерзлі двері.
3
Заздалегідь підберіть фарбу, яка буде ідентична кольором вашого автомобіля. Для цього знайдіть в каталозі маркування вашого кольору або скористайтеся послугами колориста.
4
Виготовте зі шматка металу заплатки. Вони повинні повністю закривати отвір ручок. Ретельно приміряйте заготовки кілька разів. При необхідності сточите зайву частину.
5
Акуратно прикладіть металеву заготовку до поглиблення ручки і закріпіть за допомогою точкового зварювання. Відстань між зварними точками повинно бути однаковим. Уважно стежте за тим, щоб між заготівлею та краями виїмки не утворювалася велика щілина.
6
Ретельно вирівняйте нерівності після зварювання за допомогою шліфувальних кругів різного калібру. Знежирте поверхню і накладіть перший шар шпаклівки.
7
Знову знежирте поверхню і нанесіть другий шар шпаклівки. Намагайтеся накладати матеріал якомога меншим шаром.
8
Дайте шпаклівці трохи висохнути. Накладіть шар грунту. Краще всього використовувати кислий грунт, так як він відмінно захищає метал від появи корозії.
9
Пофарбуйте загрунтовану поверхню за допомогою компресора і фарбопульта. Розпорошуйте фарбу рівномірними і плавними рухами, не зупиняйтеся на одному місці. Інакше з'являться розводи.
10
Після повного висихання відполіруйте поверхню, що прибрати різницю між кольором старої і нової фарби.
Багато власників автомобілів марки ВАЗ займаються тюнінгом своїх залізних коней. Це пояснюється низькою вартістю запчастин і нескладної конструкцією автомобіля. Багатьом подобаються рівні і гладкі двері, на яких немає ні ручок, ні замка. Щоб зробити такі двері на ВАЗ, потрібно заварити ручки.
Вам знадобиться
 • - зварювальний апарат;
 • - шматок заліза середньої товщини;
 • - обезжириватель;
 • - будівельний фен;
 • - інструменти ;
 • - фарба;
 • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль в гараж і включіть гальмо стоянки. Для зручності демонтуйте дверь.Для цього необхідно акуратно відключити коннектори, що йдуть до колонок і кнопок управління центральним замком і електросклопідйомниками. Відкрутіть болти, що тримають петлі. Робити це найкраще удвох, щоб друга людина постійно притримував двері, страхуючи від її падіння.
2
Демонтуйте старі ручку дверей. Зніміть обшивку, яка кріпиться на пластикові пістони. Вони легко ламаються, тому краще заздалегідь купити відразу кілька десятків, щоб потім не бігати в магазин. Через технічні отвори в двері зніміть трос, який підключений до ручки дверей. Послабте його натяг.
3
Викриття болти і зніміть ручку. Також можна зняти і замок, якщо ви хочете позбутися всіх технічних отворів. Знайдіть шматок заліза середньої товщини. Він потрібен для виготовлення заплатки на місце отвору для ручки. Найкраще спочатку виготовити чорнову викрійку з картону, щоб експериментальним шляхом обчислити розмір заплатки.
4
За зробленої викрійці виготовте латочку. Приміряйте її. Між кузовом і латкою не повинно бути ніяких зазорів. Приварите латочку точковим зварюванням по всьому периметру. Також можна приварити латочку швом, але тоді буде складніше її приховати. Дайте металу охолонути після зварювання.
5
Ретельно відшліфуйте місце зварювання. Необхідно максимально зрівняти шов з іншою поверхнею дверей. Ні в якому разі не залишайте нерівностей! Шпаклівка не зможе їх приховати. Підготуйте двері до фарбування.
6
Зніміть старі шар фарби. Для цього використовуйте будівельний фен або спеціальну хімічну рідину. Знежирте двері і нанесіть перший шар грунтовки. Він повинен бути як можна тонше. Знову знежирте поверхню і нанесіть другий шар.
7
Перевірте гладкість поверхні. Нанесіть перший шар фарби на поверхню дверей. Цей шар буде проявним. Він покаже все погано заґрунтовані місця, якщо такі є. Виправте огріхи і нанесіть другий шар фарби, попередньо знежирити. Відкладіть двері сохнути.
8
Продумайте заздалегідь механізм замка. Доведеться адаптувати старий так, щоб двері відкривалися з кнопки на брелоку сигналізації або від легкого натискання на корпус дверей. Встановіть механізм всередину висохлої двері. Прикрутите петлі дверей до кузова і ретельно відрегулюйте величину зазорів. Встановіть назад обшивку і підключіть проводи стеклопод'емника і колонки.