Як поміняти радіатор грубки ГАЗ 3110. Як поміняти кожух на ко.

Автомобілі «Волга» здавна славляться своїм затишним і просторим салоном. Однак радіатор грубки, завдяки якому салон так швидко стає теплим, часто виходить з ладу або приходить в непридатність. Тому його необхідно періодично міняти.
Вам знадобиться
  • - новий радіатор грубки;
  • - нові патрубки;
  • - набір інструментів;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Виберіть місце, в якому ви зможете спокійно провести заміну радіатора. Найкраще для цієї процедури підійде гараж. Якщо його немає, то можна поставити машину під будь навіс, щоб на випадок дощу був дах.
2
Вимкніть клему «мінус» від акумулятора Волги, щоб виключити виникнення короткого замикання в бортовій системі електроживлення автомобіля.
3
Є два способи заміни радіатора. Перший є найбільш трудомістким, однак дозволяє отримати повний доступ до радіатора грубки, а також до всіх патрубкам.
4
Демонтуйте торпеду. Для цього зніміть всі накладки і знімні частини. Від'єднайте кожух рульового колеса. Акуратно від'єднайте дроти звукового сигналу, відкрутіть гайки, що тримають корпус натискного механізму, і вийміть корпус.
5
Знайдіть гайку, що кріпить колесо до рульового валу, і відкрутіть. Зніміть кермо. Демонтуйте підрульові перемикачі. Знайдіть всі саморізи, які тримають торпеду. Відкрутіть їх.
6
Акуратно вийміть торпеду, попередньо відключивши всі колодки проводів з тильного боку. Під правою частиною знайдіть кожух, під яким знаходиться радіатор грубки. Зніміть його, відкрутивши всі болти.
7
Акуратно від'єднайте всі шланги і патрубки, прикріплені до радіатора. Уважно огляньте їх. Порушені та непридатні замініть новими. Зніміть старий радіатор. Встановіть новий і підключіть до нього всі шланги.
8
Проведіть збірку і установку торпеди в зворотному порядку.
9
Другий спосіб не вимагає повного демонтування торпеди, проте не дає повного доступу до всіх патрубкам. В цьому випадку ви без праці замініть радіатор опалення, але не зможете перевірити цілісність всіх патрубків.
10
Зніміть кришку бардачка, а також сам короб. Вийміть полку, яка розташована під бардачком. Також для більш комфортного демонтирования можна зняти з рейлингов переднє пасажирське сидіння.
11
Відкрутіть нижні саморізи, які тримають торпеду. Акуратно відігніть ліву нижню частину передньої панелі. Найкраще виконувати цю процедуру удвох, щоб одна людина могла відгинати торпеду, а другий працювати з радіатором пічки.
12
Поки ваш партнер тримає торпеду, акуратно від'єднайте всі шланги від радіатора. Відкрутіть болти, які кріплять його. Вийміть старий радіатор і встановіть на його місце новий. Підключіть всі патрубки в зворотному порядку.
13
Встановіть бардачок і полку на місце.