Як вирізати в ілюстратора.

Adobe Illustrator - це редактор векторної графіки, який використовується для створення та обробки різних зображень. Дана програма застосовується в поліграфії, веб-дизайні і для оформлення електронних презентацій.
Інструкція
1
Для вирізання зображення в програмі Illustrator виділіть спочатку опорні точки і сегменти контуру для того, щоб можна було його відредагувати. Це можна зробити за допомогою інструментів «Часткове виділення» і «Лассо». Вони знаходяться на панелі інструментів, яка за замовчуванням розташована в лівій частині робочого вікна.
2
Виберіть інструмент «Часткове виділення» (Direct Selection) і перетягуванням мишею визначте кордон навколо опорних точок. Виберіть додаткові опорні точки наступним способом: утримуючи клавішу Shift, перемістіть інструмент «Часткове виділення» над опорною точкою, при цьому покажчик повинен перетворитися на порожній квадрат. Потім встановіть клацанням миші наступну точку.
3
Активізуйте інструмент "Ласо" (Lasso), якщо потрібно виділити опорні точки. Потім перетягніть його навколо опорних точок. Якщо необхідно вибрати додаткові точки, утримуйте клавішу Shift.
4
Щоб виділити сегмент контура за допомогою інструменту «Часткове виділення", клацніть в межах двох пікселів від сегмента або перенесіть область виділення на його частину.
5
Активізуйте інструмент «Ласо», щоб виділити частину контуру з його допомогою, і проведіть його навколо сегмента. Додаткові частини контуру виділіть шляхом перетягування інструменту навколо них, утримуючи клавішу Shift.
6
Розріжте контур в будь опорній точці або в будь-якому місці відрізка. Виділіть контур, при цьому будуть проглядатися його поточні опорні точки. Виберіть інструмент «Ножиці» і клацніть контур в тому місці, де його потрібно розрізати, при цьому з'являться дві нові кінцеві точки.
7
Щоб розрізати контур в середині сегмента, виділіть опорну точку, в якій потрібно його розрізати, потім відкрийте панель «Управління» та натисніть кнопку «Вирізати контур по виділених опорних точках».
Зверніть увагу
Щоб розділити контур, потрібно обов'язково розрізати його двох місцях, оскільки при розрізанні замкнутого контуру тільки в одному місці вийде один незамкнутий контур. Контури, отримані шляхом поділу, мають всі параметри початкового. Вирівнювання обведення проводиться по центру автоматично.