Що може смартфон.

Смартфон недарма називають «розумним телефоном». Його функціонал значно перевершує можливості звичайного мобільного пристрою. Користувач смартфона без праці налаштує завдання по своїх потребах і з легкістю виконає їх, працюючи з декількома програмами одночасно.
Вам знадобиться
  • - смартфон;
  • - ПК з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Смартфон дозволяє своїм власникам істотно змінювати абсолютно все, від телефонної книги і календаря, до стилів відображення мультимедійних функцій, меню і всього інтерфейсу. Завдяки багатозадачності операційної системи Symbian, яка управляє більшістю сучасних смартфонів, користувачі «розумного пристрою» має право працювати з декількома програмами одночасно.
2
З пристроєм можна вивчати телефонну книгу під час розмови або, прийнявши дзвінок, продовжувати перегляд відеофайлу. Смартфони підтримують синхронізацію з персональним комп'ютером або ноутбуком і володіють функціями Bluetooth, Java, GPRS, SyncML. Як і простий мобільний телефон, смартфон працює з бездротовими мережами, приймає і відправляє дзвінки та електронну пошту, відтворює відео і аудіофайли.
3
Технологія GPRS дозволяє смартфонам бути постійно в мережі або виступати в ролі бездротового модему. Пристрій підтримує і більш досконалу технологію EDGE (Enhanced Data rates for Global Evolution), яка працює набагато швидше і дає можливість переглядати потокове відео.
4
Варто врахувати, що оснащення смартфонів операційною системою робить їх сприйнятливими до негативного впливу вірусів. Тому власникам «розумних телефонів» бажано встановити антивірусне додаток, який надійно захистить їх пристрій від шкідливих програм.
5
Безліч сайтів в інтернеті пропонують користувачам смартфонів завантажити з їх веб-ресурсу корисний софт для своїх пристроїв. І в цьому є сенс. Адже додаткові офісні, мультимедійні або комунікаційні програми і додатки істотно розширюють і поліпшують функціональність «розумних телефонів», роблячи їх унікальними і максимально корисними для своїх власників.