Як організувати харчування дитини на курорті.

Спільний відпочинок з дітьми передбачає не тільки певний комфорт, розваги, а й продумане харчування. Саме від нього багато в чому залежить здоров'я дитини. Тому організації харчування на курорті слід приділити особливу увагу.
Головне під час відпочинку з малюком на курорті - уникнути всіляких інфекцій. Щоб не сталося дитячих хвороб, слід заздалегідь подбати про щеплення. А от щоб уникнути кишкових розладів - треба добре організувати харчування малюка. Найпростіше подорожувати з дитиною до 5 місяців, якого ще годують груддю. Слід врахувати, що вироблення молока в дорозі, як правило, зменшується, тому про всяк випадок необхідно взяти в дорогу дитячу адаптовану суміш для догодовування. Набагато складніше відпочивати з дитиною-штучником. Слід взяти з собою три пляшечки з сосками і суху молочну суміш, з розрахунку одна банка на 4-6 днів. Робиться це тому, що переводити дитину на інше харчування під час відпочинку не слід. Це значно підвищує ризики розладів шлунку і харчової алергії. А харчування, до якого звик малюк, може бути відсутнім в місці, де планується відпочинок. Дітей старше 2 років також слід годувати знайомими йому продуктами. Віддаючи перевагу дієтичним стравам. У багатьох готелях дієтичне харчування передбачено. У період акліматизації навіть у дорослих бувають небажані реакції на незвичну їжу і воду. Тому для малюка треба купувати бутильовану воду тих марок, до яких він звик. На південних курортах продається величезна кількість фруктів. Купуючи їх для малюка, необхідно пам'ятати, що в раціон екзотичні плоди вводяться поступово. Для початку дається зовсім невеликий шматочок фрукта (з мізинець дитини). На другий день порцію можна збільшити вдвічі, через добу - ще вдвічі. Те ж саме відноситься до морепродуктів та риби. Купувати всі продукти для малюка слід тільки у великих супермаркетах. У них є умови для зберігання. Варто геть відмовитися від неналежної для дитини їжі: шашлики, суші, гострі та пряні страви. Можна давати в невеликих кількостях смачні солодощі. Але вводити треба не більше одного нового продукту в день. Улюблені ласощі дітей - морозиво - слід вибирати без добавок і барвників. При бажанні його можна прикрасити цукатами або шматочками фруктів самим.
Організувати відпочинок дітей - завдання не з простих. Але якщо підійти до її вирішення творчо і з урахуванням самих різних дитячих інтересів, то такий відпочинок може запам'ятатися дітлахам надовго.
Інструкція
1
Організовуючи відпочинок дітей дошкільного віку, необхідно враховувати той факт, що вони потребують частої зміни видів діяльності. Це спостереження вірно як щодо їхніх занять в дитячих освітніх установах, так і щодо активного і розвиваючого відпочинок а. Як говориться, кращий відпочинок - це зміна виду діяльності.
2
При організації відпочинок а дітей шкільного віку можете не надто дотримуватися правила частої зміни видів діяльності або відпочинок а, так як школярі по порівняно з дошкільнятами мають більш високої фізичної та емоційної витривалістю.
3
Вибирайте вид відпочинок а відповідно до пори року, віддаючи перевагу відпочинок у на відкритому повітрі. Взимку вирушайте разом з дітьми кататися на санках, Ледянка, лижах, ковзанах чи сноуборді. Влітку дуже добре піти в похід і поєднати в ньому рибалку і збір ягід, купання в річці або озері, посиденьки біля багаття і катання на байдарці. У пору дощового міжсезоння відвідайте з дітьми театри, виставки, цирк або планетарій.
4
Продумувавши відпочинок дітей, згадайте різноманітні дитячі колективні ігри: спортивні (футбол, волейбол, баскетбол, хокей) і дворові (квача, хованки, козаки-розбійники, «море хвилюється раз! »,« чай-чай-виручай! », класики, резиночки, світлофор, шаради, фанти та інше).
5
Збираючись на відпочинок з дітьми за кордон, уважно вивчіть інформацію, що стосується дитячого відпочинок а: які місця варто відвідати, до якого віку існують знижки на дитячі квитки, оформите страховку на дитину, не забудьте взяти з собою ліки, які можуть знадобитися.
Корисна порада
Якщо ваш відпочинок з дітьми досить тривалий, навчіть дитину фотографувати і записувати свої найяскравіші враження, вести щоденник мандрівника. Ці навички можуть стати в нагоді йому в подальшому.