Як прикрасити сходову площадку в під'їзді.

Далеко не всі жителі багатоквартирних будинків задаються питанням: «Як прикрасити сходову площадку?». Ще рідше думають про це люди, за чистотою в будинках яких стежить прибиральниця. Адже зробити свій під'їзд хоч трішки гарніше й оригінальніше, створити в ньому атмосферу затишку і доброзичливості зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - фарби, пензлі, трафарети;
  • - тканина або клейонка для виготовлення серветок;
  • - горщики з квітами;
  • - стрічки і бантики;
  • - тканина для виготовлення шторок, степлер, двосторонній скотч або клей
  • - килимки.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до оформлення сходової площадки, запросіть на це найцікавіше захід сусідів і запропонуйте їм почати спільний проект з облагороджування під'їзду. Створюючи дизайн разом, ви не тільки знайдете масу найнесподіваніших ідей і рішень, а й станете справжніми друзями.
2
Організуйте в під'їзді невеликий косметичний ремонт. Ретельно вимийте підлогу і сходи, замажте щілини і тріщини на стінах, побілите стелю.
3
Прекрасним прикрасою стін вашого під'їзду стануть яскраві і барвисті малюнки. Це можуть бути зображення казкових героїв, птахів чи тварин, пейзажі, натюрморти, та все що завгодно. Дозвольте дітям і підліткам поучаствовать в оформленні стін. Внісши свій вклад в прикраса під'їзду, вони ніколи не стануть псувати свою ж роботу.
4
Оформивши стіни, приступайте до облагороджування вікон. Ретельно вимийте стекла і рами. На підвіконня покладіть серветки, виготовити які ви можете самі за допомогою тканини або звичайної клейонки. Серветки на вікнах можуть мати форму сніжинок, квітів, хмар, зірок, фруктів і ягід.
5
Розмістіть на кожному підвіконні два-три горшочка з кімнатними рослинами. Намагайтеся вибрати ті квіти, які не вимагають частого поливу і не бояться прохолоди. До таких належать: циссус, хлорофітум, плющ, ломикамінь, традесканція. Квіткові горщики прикрасьте яскравими стрічками і бантиками.
6
Якщо у вашому під'їзді на сходових клітинах немає підвіконь, горщики з квітами розмістіть на високих стійках або в настінних кашпо.
7
Вікна на сходовій площадці прикрасьте декоративними короткими шторками. Виготовте їх самі. Для цього виріжте з легкої тканини прямокутники, ширина яких дорівнює висоті вікна. Одну із сторін одержані клаптиків зберіть в складки за допомогою звичайного канцелярського степлера. Прикріпіть шторки до стіни, використовуючи двосторонній скотч або клей.
8
Для підтримки чистоти в під'їзді перед кожною драбиною помістіть невеликий килимок.