Як вибрати захист картера двигунів.

Захист картера - це елемент у вигляді піддону, установлюваний на днище автомобіля безпосередньо під двигун. Виконана деталь зі сталі, рідше з алюмінію і вуглепластика.
Інструкція
1
Перевірте товщину захисту. Якщо ви вибрали металевий варіант, запитайте у продавця, який - сталевий і алюмінієвої - є в наявності. Орієнтуйтеся на товщину в 3 мм. Дуже тонкий сталевий лист не дасть гарантованого захисту двигуна.
2
Поцікавтеся у продавця, який у захисту вагу. Чим він більший, тим більше буде додаткове навантаження на підвіску, що небажано для будь-якого автомобіля.
3
Вивчіть безшумність захисту. Шуми найчастіше викликані зіткненням конструкції під час їзди з металевим підрамником. Перешкоди добре прослуховуються в салоні під час руху і доставляють неприємні відчуття.
4
Вибирайте сталеву захист, якщо хочете бюджетний варіант. Виробник використовує звичайну сталь, яку нескладно отрихтовать, але цей матеріал схильний до корозії, що є його мінусом. Приймайте рішення про покупку, виходячи із стилю вашої їзди, якості доріг в вашому місті і т.д. Захист картера прослужить близько 3-4 років. Деталь важить 8-12 кг.
5
Доглядаючи захист понадежнее, зверніть увагу на підвищену міцність і високу жорсткість алюмінієвої деталі. Її товщина більше, ніж у сталевого аналога, але при цьому складніше деформується. Таку різновид ставлять на спорт кари, т.к. вага там має величезне значення.
6
Порівняйте ціни виробів з різних матеріалів. Висока ціна буває на захист з нержавійки, оскільки вона не схильна до корозії і виглядає привабливо.
7
Віддавайте перевагу міцності. В цьому випадку варто купити титанову захист, яка міцніше стали в кілька разів і не піддається окисленню. Роблять їх тільки на замовлення за високою ціною.
8
Не переживайте, якщо не змогли підібрати металеву захист. Деталь виготовляють і з композитних матеріалів шляхом з'єднання між собою декількох шарів склотканини, вуглетканини або кевлара за допомогою смоли. Так створюється захищає матеріал. Вартість такого захисту немаленька.
9
Зверніть увагу на плюси композитних матеріалів. Це підвищена стійкість до погодних змін, не схильність коррозііМінуси - висока вартість і дорогий трудомісткий ремонт, складність контролю дотримання технологічних вимог при виробництві.