Як навчити дітей читати по-англійськи. Як навчитися говорити по англійськи.

Часто в школі не дають належної освіти в плані мов - англійської, французької, німецької або навіть рідної російської. Батькам доводиться якось самим навчати дітей мовам, наприклад, англійської, і читання стає серйозним випробуванням як для новоспеченого вчителя, так і для дитини.
Інструкція
1
Починати, зрозуміло, треба з алфавіту і звуків, щоб дитина ознайомився з латиницею. Звуки необхідно давати поступово, оскільки вимова англійських слів - окрема велика проблема. Часто буває так: у слові 8 букв, а звуків вимовляється менше. Потрібно також познайомити дитину з транскрипцією, оскільки далеко не всі англійські слова підпорядковуються певним правилам читання. Від простих звуків поступово переходите до сполученням букв і звуків і від односкладових до багатоскладовою словами.
2
Пред'явлення якого-небудь правила читання повинно супроводжуватися вправами, щоб у дитини з'явилася можливість засвоїти, опрацювати пройдений матеріал, а також побачити, що правило насправді "живе", працює. Постарайтеся поєднувати заучування букв і звуків із запам'ятовуванням слів і розмовних формул, щоб процес вивчення англійської мови був пов'язаний безпосередньо з процесом комунікації. Так дитині стане цікавіше: він зрозуміє, що англійська - це не просто "доважок", непотрібний і тяжкий, а безцінне засіб спілкування.
3
Спробуйте зробити процес цікавим для дитини і з іншого боку. Правила та вправи можуть набриднути навіть вам самим, що вже говорити про ваше чадо. Дитині не поясниш навіщо це йому треба, навіщо йому вчити англійську. Він не в змозі зрозуміти, що це один зі світових мов, що на нього кажуть в багатьох країнах, що, вивчивши його одного разу, людина завжди буде мати перевагу. Щоб мотивувати дитину найкраще наділити процес навчання читання в форму гри. Так слова і правила будуть засвоюватися дитиною по ходу цікавої гри, непомітно для нього самого.
4
Не нехтуйте також і спеціальною літературою по темі. Зараз, в епоху стрімкого розвитку інтернету, коли доступ до всесвітньої мережі є майже в кожному будинку, пошук книг для навчання дітей читання іноземною мовою - не така вже й велика проблема. Постарайтеся акцентувати свою увагу на спеціальних книжках для навчання читання - так званих "читалочка". Вони існують як для навчання читання російською мовою, є й для навчання читання англійською.
5
І нарешті: при навчанні читання необхідно хвалити і заохочувати дитину за кожне, навіть найменше досягнення, адже кожен любить, якщо його заслужено хвалять. Постарайтеся підлаштуватися під настрій дитини, не стискаючи палицю, щоб англійська у дитини не асоціювався з лайкою, невдоволенням батьків і чимось, що він не розуміє. Зробіть процес навчання якомога більш легким для дитини, оскільки в ранньому віці діти ще не так добре вміють трудитися і долати труднощі, як дорослі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OpDZtgEk8ow
Англійська - один з найважливіших мов для сучасної людини. Для того, щоб освоїти читання, фахівці рекомендують комбінувати відомі методи, які годяться і для дорослого, і для чотирирічного малюка.
Вам знадобиться
  • - Картки з картинками.
  • - Каса букв або магніти і дошка.
  • - Дитячі книжки англійською.
  • - Фарби, фломастери, альбоми.
Інструкція
1
Фонетичний метод. Учень знайомиться зі звуками, буквами, потім зі складами. Заучуються різні комбінації. Наприклад, як звучать голосні у відкритому складі або закритому, як читати складні поєднання в словах "a fhotographer", "those" і так далі. Цей метод хороший тим, що дитина навчається навичкам конструювання і деконструірованію слів на звуки, заучивает правила. А це допоможе йому справитися з новими словами, використовуючи теоретичний матеріал. З малюком можна грати, складаючи слова з букв. дитина постарше може писати їх або малювати картинки з тим чи іншим словом.
2
Метод цілого слова. Для цього потрібні яскраві красиві картки, на яких має бути три графічних елемента: картинка, слово, буква. Буква може бути виділена в слові іншим кольором, але краще б вона стояла окремо поруч з малюнком. Цей метод дозволяє запам'ятовувати слова і співвідносити їх з конкретними предметами і явищами. Картки можна показувати протягом дня. Одне слово варто повторити десять-двадцять разів, але робити це так, щоб малюку не надокучила гра.
3
Закріплення матеріалу, аналітична робота з мовою. Сюди потрібно віднести вправи, коли дитину просять дописати, вибрати або підкреслити пропущену літеру. Вибрати слова з конкретними буквосполученнями і (що посилить елемент гри) підібрати відповідні картинки. Взагалі подібні вправи рекомендується "упаковувати" в сценарії дитячих ігор. Найвідоміші "Букви розбіглися. Допоможіть зібрати їх", "Хто викрав букву А?"
Зверніть увагу
Амбітні батьки вважають, що дитина все буде схоплювати на льоту вже з першого заняття. Насправді якісний зсув відбувається через півтора-два місяці після початку занять. І це за умови, що батьки і педагоги створюють сприятливу атмосферу і не лають дитини за помилки.
Корисна порада
Діти часто плутають b і d. Щоб пройти цей складний момент без сліз, варто придумати мнемонічні правила. Батьки аудиала можуть разом з малюком придумати вірш про двох баранів Бобрика та Добрика (один дивився направо, другий дивився наліво). З візуалом можна намалювати "Б" у вигляді паровоза, де b буде кабіною машиніста.