Як освітлити вусики. чи можна освітлить вусики дівчині.

Багато дівчат з ідеальним особою комплексують тому, що над верхньою губою у них помітні вусики. У певних ситуаціях вони надають шарм, але у всіх інших - від них краще позбутися. Наприклад, освітлити.
Інструкція
1
осветляющих вусики над верхньою губою або СУПРЕМ (вона використовується також при мелірованії волосся), або перекисом водню, або спеціальним осветляющим кремом.Для освітлювання СУПРЕМ в невеликий неметалевої ємності потрібно змішати трохи порошку супри і окислювача. Після цього нанесіть суміш на волоски і залиште на кілька мінут.Следіте, щоб супра не потрапила на ніжну шкіру губ і на слізістую.Осветленіе перекисом водню діє за тим же принципом, що і освітлення СУПРЕМ - пігмент волосся руйнується, в результаті вони обесцвечіваются.Еслі ви вирішите освітлювати волосся знебарвлюючою кремом, правильно змішайте його в неметалевої посуді (уважно прочитайте інструкцію). Крем в чому зручніше супри і перекису, бо два активних компоненти достатньо буде просто змішати (вимер пропорції). Але на крем може бути алергічна реакція (через що входять до його складу компонентів).
2
Якщо у вас темне волосся (в тому числі на обличчі), утримайтеся від знебарвлення. Волоски все одно будуть виглядати неприродно, оскільки стануть світліше тону кожі.Такіе волосся можна видаляти воском. У продажу можна знайти спеціальні воскові смужки для обличчя, якими можна видалити зайве волосся швидко і майже безболезненно.Перед їх застосуванням знежирте шкіру, а після того, як видаліть волоски - змастіть персиковим маслом.Еслі у вас чутлива шкіра, будьте обережні - може початися подразнення .
3
Для чутливої шкіри найкраще підійде метод фотоепіляції. Процедуру від небажаних волосків на обличчі зараз можна провести в багатьох салонах. Але перш ніж відправлятися туди, переконайтеся в його надійності.