Як робити гімнастику для обличчя.

Особа складається з 57 м'язів, і вони потребують навантаженні нітрохи не менше, ніж м'язи тіла. Друге підборіддя, в'яла шкіра, зморшки - всі ці вікові зміни можна зрушити на більш пізній термін, якщо щодня робити гімнастику для обличчя.
Вам знадобиться
  • Крем для обличчя.
Інструкція
1
Перед початком тренування розігрійте шкіру - змастіть жирним кремом і злегка постукайте по ній кінчиками пальців, розминаючи м'язи. Після того як засіб вбралося, можна приступати безпосередньо до самих вправ.
2
Почніть комплекс з розминки для шиї. Схрестіть руки перед обличчям таким чином, щоб права долоня лежала на лівій щоці, а ліва - на правій. Легкими рухами поплескайте себе по щоках, потім опустіть руки на шию і виконайте з нею те ж саме. Висуньте вперед нижню щелепу, злегка піднявши підборіддя, порахуйте до п'яти і поверніть у вихідне положення. Витягніться на носочки і відкрийте рот, немов ви хочете вкусити яблуко, що висить на гілці. Долічіть до п'яти і опустіться. Сядьте. Поверніть голову до межі вліво і замріть в такому положенні на декілька секунд, потім зробіть аналогічний рух в праву сторону. Ці вправи слід повторити кілька разів.
3
Для того щоб зміцнити підборіддя, опустіть нижню губу, при цьому підтримуйте куточки рота пальцями. Максимально напружте м'язи і дорахуйте до п'яти. Після цього можете розслабитися. Потім за допомогою пальців розтягніть нижню губу над підборіддям і напружте його на кілька секунд. Притисніть витягнуті пальці до підборіддя і в такому положенні спробуйте відкрити рот. Ці три вправи слід повторити 5-10 разів.
4
Щоб губи залишалися красивими, потренуйтеся вимовляти звук «О», максимально округляючи при цьому губи. Після цього притисніть губи до зубів і напружуйте м'язи протягом декількох секунд. Впоравшись із цим, почніть вимовляти звук «У», напружуючи губи. Ці вправи слід повторювати 5-8 разів.
Корисна порада
Чим раніше ви почнете займатися гімнастикою, тим буде краще для вашого організму. Не варто чекати ознак підступаючою старості, краще вчасно попередити їх. Щодня виконуючи вправи, вже через тиждень ви відчуєте, як м'язи починають зміцнюватися.