Як оригінально оформити інтер'єр ресторану.

Успішність ресторанного бізнесу не в останню чергу залежить від дизайну інтер'єру закладу. Затишна і оригінальна обстановка сприятиме залученню відвідувачів. Звичайно, не потрібно забувати про якісну їжу, різноманітному меню ресторану, і гідному обслуговуванні клієнтів.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - предмети декору;
  • - лампи.
Інструкція
1
При виборі стилю оформлення ресторану орієнтуйтеся в першу чергу на розмір та інші особливості приміщення. Використовуйте всі його плюси і маскуйте мінуси. Наприклад, підвальне приміщення може володіти масивними кам'яними стінами, які ви вигідно обіграєте. А ось недолік освітлення компенсуйте грамотно розташованими світильниками.
2
Якщо приміщення досить маленьке, не купуйте масивну меблі, краще придивіться до витонченим столикам на двох. В цьому випадку не підійдуть і об'ємні дивани з кріслами. Можна знайти місце для одного м'якого комплекту в кутку і туди ж поставити великий стіл для компанії з кількох людей.
3
Орієнтуйтеся і на кухню ресторану. Для переважно морського меню - інтер'єр повинен бути витриманий в піратському стилі «Острова Скарбів» з використанням деталей корабельної обстановки. Цікаво виглядатимуть і акваріуми з підсвічуванням, в яких плавають екзотичні яскраві мешканці морських глибин.
4
Східна кухня потребують оформлення інтер'єру в китайському або японському стилях. Для самобутнього італійського ресторану потрібне сонячне світло і наявність патіо. Слов'янська кухня - це живе дерево, великі столи і самовари на них.
5
Обов'язково потрібно враховувати при виборі інтер'єру ресторану і його рівень цін. Доступне заклад досить обставити якісними меблями в єдиному стилі і доповнити інтер'єр елементами декору у вигляді ламп, фіранок, картин. Статусний ресторан зажадає більш ретельного підбору матеріалів для оздоблення та предметів інтер'єру. Наприклад, можна оформити його в стилі англійського закритого клубу з хорошою бібліотекою, меблями з різьбленого червоного дерева і лампами-тіффані.
6
Не забудьте про комфортний розташуванні меблів для зручності клієнтів і офіціантів. Обслуговуючий персонал повинен мати вільний доступ до кожного столика, інакше їм буде важко розносити замовлення. Розділіть простір на кілька зон, адже у клієнтів різні смаки та мети перебування в закладі. Хтось мріє про відносне усамітненні, а інші хочуть продемонструвати всім широту своєї душі, коли гуляють галасливою компанією. Відокремити ці куточки один від одного вам допоможуть рослини, декоративні ширми і стінки з кольорового скла.
7
Зовсім не обов'язково оформляти всі зони в єдиному стилі. Якщо кухня вашого ресторану інтернаціональна, спробуйте для кожної кабінки підібрати свій інтер'єр. Клієнтам буде цікаво сьогодні вечеряти в російській хаті, завтра брати участь в японській чайній церемонії, а через тиждень спостерігати за мельканням рибок, насолоджуючись морським асорті.