Як спіймати велику рибу. Як спіймати велику рибу.

Кожен завзятий рибалка плекає мрію спіймати велику рибу . Серед рибалок часто ходять легенди про фантастичні розмірах риби в тому чи іншому ставку. Повадки у риби, що мешкає в ставку, мало схожі на звичці її річкових родичів. Якщо на річці риба постійно мігрує від місця до місця в пошуках їжі, то в ставку вона, найчастіше, або стоїть на глибині у самого дна, або ховається у водоростях.
Інструкція
1
Якщо хочете зловити дійсно велику рибу , що не забирайтеся глибоко в глушину. Найкраще вирушайте на платний ставок. Там ви гарантовано не залишитеся без улову. Не подумайте, що це нудно. Один п'ятикілограмовий короп принесе вам більше задоволення кілька десятків дрібних рибок.
2
Не квапся витягувати вудилище, коли відчуєте, що на гачку сидить велика риба. Квапливість в цьому випадку призведе до сумних наслідків, і риба може зіскочити з гачка.
3
Переконайтеся, що у ставку мешкає велика риба, наприклад короп. У гарну безвітряну погоду вони люблять плавати практично на поверхні водойми. У таку погоду добре вибрати місце і почати підгодовувати рибу . А ось зайнятися ловом краще в похмуру погоду. Клювання буде краще.
4
Ніколи не перевищуйте максимального тесту вудилища, а то вам не буде на що ловити рибу .
5
Важлива якість при полюванні на крупну рибу - терпіння. Часто трапляється, що під час виведення риба заходить у водорості. Витягнути з них здобич проблематично. В такому випадку довіртеся природі: відпустіть рибу , щоб вона відчула себе вільно, і довірливе істота слухняно само вибереться з водоростей. Після чого можна продовжувати виведення.
Корисна порада
Вирушаючи на рибну ловлю, пам'ятайте, що ви можете опинитися в ситуаціях, що вимагають надання допомоги, як собі, так і своїм товаришам. Будьте уважні. Необхідно вкласти масу старання і переживань, щоб випробувати весь внутрішній захват і азарт після упіймання великої риби.
Ловити рибу можна в усі пори року: взимку, влітку, восени і навесні. Причому в різний час риба мешкає в різних місцях, для кожного сезону необхідні свої способи лову й приманка.
Інструкція
1
Якщо ви йдете рибалити на річку влітку, то візьміть з собою в якості приманки для риби зерна пареної пшениці, вівса, перлової крупи або консервованої кукурудзи. Навесні і восени рекомендується використовувати як насадки хробака. Взимку спробуйте вивудити рибу на тісто з пшеничного борошна, пшоняну кашу або мотиля.Виберіте місце, де глибше, і немає мулистого дна. Тоді насадка не втече під мул, риба легко її зможе помітити і попастися на вудку. Однак, і занадто велика глибина не сприятиме хорошій рибалці - риба зазвичай водиться на середній глибині.
2
До місця, яке ви вибрали в якості лову на березі, підходите тихо. Не кидайте на берег речі, намагайтеся не хрустіти сухими гілками. Якщо ви плануєте вудити рибу в човні, не стукайте про борт човна і пливіть ледве чутно. Зрозуміло, не розмовляйте в місці, де ви зупинилися порибалити, навіть по телефону. І найголовніше - не створюйте гучних звуків при закиданні вудилища. Справа в тому, що у риби дуже розвинена нервова система, завдяки якій вона надзвичайно чутлива до різного роду шумів. При виборі місця лову постарайтеся зупинитися на такому варіанті, де ваша тінь не падатиме на воду поблизу поплавців, щоб тим самим не злякати рибку.
3
Виберіть гачок потрібного розміру і підходящий для того виду риби, який ви плануєте спіймати. Наприклад, для язя, якщо ловити його на горох, цілком підійде гачок номер 4 - 6. Вудити того ж язя на шматок кожушка в проводку вже потрібне на гачок номер 6 - 8 1/2 з короткою цівкою. Коли в ваших планах - інший варіант - піймати язя на цілого кожушка придонному вудкою, скористайтеся гачком номер 8 1/2 - 10. При лові плотви на пшеничні зерна поставте гачок номер 3 1/2 -4. А при лові на зелень вам зіграє добру службу гачок під номером 2 1/2 - 3.