Як підвищити рівень володіння іноземними мовами.

Багаторічне вивчення іноземної мови в школі далеко не завжди приводить до володіння ім. Поліпшити ситуацію допомагають всілякі курси, проте на їх відвідування може не вистачати часу або фінансів. Підвищити рівень іноземної мови можна і самостійно, зробивши вивчення корисним і цікавим.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - книги;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Постарайтеся читати літературу іноземною мовою. Якщо ваш рівень невисокий, вибирайте адаптовані видання та прості жанри (наприклад, белетристику). Можливо, в перший час вам буде зустрічатися багато незнайомих слів, проте поступово ви помітите, що в тексті використовується певний пласт самої вживаною лексики. Вже після 1-2 книг читати вам стане легко, і ви зможете перейти до більш складних творів.
2
Знайдіть спосіб спілкуватися з носієм мови: сьогодні зробити це досить легко. Спробуйте познайомитися з закордонними друзями на інтернет-сайтах і спілкуйтеся за допомогою скайпу. Під час поїздок за кордон говорите з місцевими жителями при будь-якому зручному випадку.
3
Оберіть зарубіжний інтернет-форум цікавою для вас тематики. Зареєструвавшись на ньому, спочатку просто намагайтеся читати найпопулярніші теми. Звертайте увагу на мовні звороти, скорочення, сленг, незвичайні розмовні вирази. Поступово починайте відповідати на пости і висловлювати свою думку. Цілком можливо, при регулярному спілкуванні на подібному ресурсі ви дуже скоро перестанете виділятися на загальному фоні і увіллєтеся в коло формучан. Крім того, завдяки форуму ви зможете знайти нових друзів за інтересами, які говорять іноземною мовою.
4
Заведіть корисну звичку щодня дивитися новини на іноземній мові. Так ви не тільки дізнаєтеся інші думки з приводу подій, що відбуваються у світі, а й збагатите свій лексикон найправильнішою і загальновживаною лексикою. Будьте готові до того, що спочатку сприймати іноземну дикторську мова в швидкому темпі буде непросто, проте поступово ви почнете розуміти все більше.
Корисна порада
Не бійтеся говорити і робити помилки. Саме з подолання психологічного бар'єру починається вільне спілкування іноземною мовою.