Як відремонтувати холодильник самому. Як відремонтувати пластикову стіну в холодильнику.

Ваш улюблений холодильник не вічний, тому від поломки він не застрахований. Якщо с холодильник ом коїться щось недобре, не поспішайте телефонувати майстру. Цілком можливо, що ви самі зможете усунути несправність, якщо візьметеся за це серйозно. Давайте розглянемо декілька видів несправностей, які ви можете усунути самі, заощадивши кошти і гроші.
Інструкція
1
Якщо в холодильник е раз у раз з'являється вода, значить, швидше за все, в ньому порушено процес постачання резервуара вологою. Для усунення такої несправності досить прочистити дренажний отвір або зливний канал.
2
Якщо холодильник з часом став занадто сильно заморожувати продукти, це може говорити про проблеми з терморегулятором. Виправити таку неполадку ви можете досить просто: поверніть ручку терморегулятора проти годинникової стрілки. Не допомогло? Тоді перевірте, може бути, у вас включена кнопка швидкої заморозки. Ця кнопка після натискання може запасти, внаслідок чого холодильник може працювати не гірше морозильної камери. Це здорово, але не у всіх випадках.
3
Ще одна проблема, зворотна попередньої: холодильник дуже слабо заморожує. Цю проблему ви можете вирішити чотирма способами. Перша і сама небажана для вас причина недостатньої заморозки - це зниження ефективності роботи компресора. Тут без виклику фахівця з холодильник ам, на жаль, не обійдешся.
4
Друга оказія, яка може трапитися з вашим терморегулятором, це несправність його самого. В цьому випадку у вас є можливість віддати дану деталь на регулювання або просто замінити терморегулятор.
5
Перевіривши терморегулятор і переконавшись в його справності, перевірте дверцята холодильник а. Її могло «повести». Здійсніть регулювання дверцят шляхом зміни натягу двох діагональних тяг, розташованих під панеллю дверцята вашого агрегату.
6
Якщо дверцята висить рівно, перевірте її ущільнювач - він міг втратити форму та/або еластичність, а також прорватися подекуди. Перегляньте кожен міліметр ущільнювача і замініть його новим у разі виявлення пошкоджень.