Як чистити весільне кільце.

Весільне кільце вимагає особливого догляду, адже це не тільки прикраса, а й символ вашої з чоловіком любові. Цю коштовність ви носите постійно, тому і в чищенні вона потребуватиме частіше, ніж інші вироби.
Вам знадобиться
  • - паста ГОІ; - Шматок тканини; - Щітка; - Нашатирний спирт; - Рідке мило; - Зубний порошок або крейду; - Пральний порошок.
Інструкція
1
Видавіть невелику кількість тонкої пасти ГОІ, якій радять користуватися ювеліри для чистки золотих виробів, на невеликий шматочок тканини. Потріть кільце про матеріал з миючим складом.
2
Приготуйте мильний розчин, розвівши в склянці гарячої води 1 чайну ложку нашатирного спирту і 1 столову ложку будь-якого рідкого мила. Промийте золоте кільце в цьому складі з використанням досить м'якою щітки, щоб не подряпати коштовність. Ця процедура допоможе продовжити сяйво вироби, отримане після використання пасти ГОІ.
3
Обполощіть прикраса чистою водою. Щоб після цього висушити кільце, протріть його шматочком чистої, м'якої речовини круговими рухами.
4
Почистіть срібне кільце зубним порошком і м'якою щіткою. Також як миючого складу підійде дрібно стовчений звичайний крейда. Нанесіть невелику кількість порошку на щітку і починайте натирати виріб. Після того як віддалиться забруднення і зникне почорніння, промийте кільце прохолодною водою.
5
Мийте вироби з золота або платини з такими каменями, як діамант, смарагд, топаз, сапфір, рубін і аквамарин, в розчині прального порошку. Розведіть засіб для ручного прання виробів з кольорових тканин в посуді, опустіть не кілька хвилин в неї коштовність. Гарненько промийте кільце і обполосніть. Слідкуйте за температурою води, не допускайте, щоб вона була гарячою, інакше камені можуть зіпсуватися, потріскатися, а якщо вони посаджені на клей, то і випасти.
6
Очистіть кільце з бірюзою, малахітом, опалом або апетитом в мильному розчині. Візьміть рідке мило, розведіть його в теплій воді і промийте в складі кільце. Після цього обов'язково сполосніть виріб і протріть насухо м'яким шматком.
Корисна порада
Ставтеся до прикраси бережно, і тоді воно рідше потребуватиме чищенні. Не допускайте попадання на кільце косметичних засобів. Знімайте виріб перед виконанням домашньої роботи і миттям рук.