Як зробити біжутерію власними руками.

Аксесуари, зроблені власноруч, відрізняються від інших особливою оригінальністю. Така біжутерія буде невід'ємною частиною вашого іміджу, а може стати прекрасним подарунком.
Вам знадобиться
  • Намистини, палички, мотки вовни, пластична маса, пір'я і т.д.
Інструкція
1
В першу чергу займіться розробкою дизайну прикраси. Підберіть собі таку ідею, яку ви з інтересом станете втілювати в реальність. Якщо самим придумати ескіз досить складно, пошукайте в різних журналах або інтернеті приклади біжутерії, подібної тій, яку ви б хотіли зробити. У готову модель ви завжди зможете додати і від себе який-небудь елемент, надавши йому особливу оригінальність.
2
Найпоширеніші прикраси, які можна легко і швидко виготовити своїми руками - це браслети, намиста з підвісками, сережки та каблучки. Щоб зробити ланцюг з кулоном, на волосінь або ж просто на міцну нитку нанизати намистини різної фактури, кольору і розміру. В результаті при грамотному поєднанні намистин повинно вийти дуже красиве і стильне намисто. Спробуйте поекспериментувати і замість бусинок використовувати текстильні елементи, які-небудь деталі з пластика, висушені ягоди. Застібки для таких бус можна придбати в будь-якому магазині, що спеціалізується на товарах для рукоділля.
3
Спробуйте навчитися Фелтинг. Він заснований на валянии мокрого повсті. З згорнутих грудочок овечої вовни ви зможете сконструювати дуже цікаві намиста та інші прикраси. Крім того, такі вовняні намистини можна додатково прикрасити, якщо покрити їх спеціальними фарбами, блискітками або паєтками.
4
Візьміть прості дерев'яні прутики. З них без особливих зусиль можна зробити стильні намиста або браслети. Зачистіть дрібнозернистим наждачним папером вихідний матеріал. Товстим шилом виконайте в ньому отвори, нанизати їх на волосінь. Такі незвичайні намистини краще виглядають, якщо їх розписати фарбами або обмотати нитками.
5
Якщо ви вмієте в'язати шарфи, можете зробити і браслети. Для цього просто зв'яжіть різнокольорові шнурки, декорують їх бісером, намистинами, паєтками, а потім переплетіть їх між собою.
Саморобні аксесуари відрізняються оригінальністю, новизною і самобутністю. Біжутерія, зроблена своїми руками, може стати відмінним подарунком, частиною образу або доказом вашої самореалізації як талановиту людину.
Вам знадобиться
  • Намистини, палички, мотки вовни, пластична маса, пір'я і т.д.
Інструкція
1
Продумайте ескіз прикраси. Вам необхідно знайти ідею, яку ви будете потім втілювати в життя. Якщо з фантазією туговато або ви хочете спробувати завідомо вдалу модель, то пошукайте приклади та зразки того, що б ви хотіли зробити. Завжди можна додати якийсь елемент від себе, зробивши прикраса оригінальним і неповторним.
2
Виготовте підвіску з кулоном. Найчастіше рукодільниці створюють підвіски, сережки, браслети або кільця - це найпопулярніші прикраси. На звичайну міцну нитку нанизати намистини різного розміру і величини - вийде стильне намисто. В якості намистин можна використовувати не тільки круглі кульки, а й висушені плоди рослин, деталі з яскравого пластика, текстильні елементи і т.д. Застібки беріть готові - фурнітуру для біжутерії можна придбати в будь-якому магазині з товарами для рукоділля.
3
Освойте фелтинг - мокре войлочное валяння. З грудок овечої вовни можна робити цікаві намиста, брошки, кільця і пр. Готові вовняні намистини можна задекорувати, покривши їх фарбами, прикрасивши бісером або паєтками.
4
Зі звичайних дерев'яних прутиків або паличок можна виготовити намисто, браслети або ремені. Зачистіть вихідний матеріал дрібної наждачкою, виконайте в паличках дірочки товстим шилом, нанизати їх на вощений нитку. Самі дерев'яні намистини можна розписати фарбами або маркером, обмотати нитками, прикрасити пір'ям. Непогано виглядають комбіновані вироби - палички з кульками з повсті, блискучими керамічними намистинами або в'язаними кулонами.
5
Якщо ви вмієте в'язати, то можна виготовити браслети - зв'яжіть гачком з бавовняних ниток різнокольорові шнурки, переплетіть їх між собою, прикрасьте намистинками або розшийте бісером. В'язані буси виглядають дуже стильно й елегантно, а невеликі брошки можуть стати універсальним аксесуаром. Сережки у вигляді в'язаних фруктів або тварин зроблять ваш образ завзятим і надихаючим.
Корисна порада
Виготовити аксесуари можна з будь-яких підручних матеріалів, просто визначте, що б ви хотіли зробити і з яким нарядом можна буде ваш твір скомбінувати.