Як почати ходити в спортзал.

Часто буває, що ми живемо буквально в двох кроках від спортивного залу, а зайти в нього хоч раз так і не виходить. То на вулиці холодно, то дощ ллє, як з відра, то ще якась оказія трапляється з погодою - от і знаходяться у нас причини зайвий раз залишитися вдома. А куплені рік тому велотренажери, обручі і скакалки вже не спокушають своєю доступністю та зручністю, оскільки вони не є повноцінними помічниками в боротьбі за зовнішню красу. А от почати в спортзал ходити треба - варто лише себе змусити.
Інструкція
1
Чи не забивайте собі голову зайвими думами типу «де знайти гроші на заняття», «як би викроїти вільний час на відвідування спортзал а» або «а чи будуть з мене сміятися тамтешні завсідники». Женіть ці думки геть. Поміркувати лише варто над тим, який вид тренувань підійде саме вам. Хоча ви можете також звернутися до інструктора за рекомендаціями.
2
Не займайтеся пошуком компанії. Може бути, так і буде веселіше проводити час в спортзал е, але вам же необхідно тренуватися, а не базікати з подружкою.
3
Ви майже себе морально підготували до першого відвідування спортивного залу і початку регулярних занять. Вранці, перед тим як піти на роботу, покладіть собі в сумочку спортивну форму, кросівки. Не думайте потім, що вони роблять у вас в сумці. А ще краще буде підготувати форму зі спортивним взуттям ще напередодні ввечері.
4
Дорогою з роботи зробіть над собою зусилля, сівши саме в той транспорт і пройшовши саме по тій дорозі, яка веде вас до заповітного спортзал у. Повірте, ви й самі не помітите, як вже будете займатися. А вже захопившись тренуванням, ви перестанете думати про те, що вам довелося йти в спортзал і пропустити улюблений серіал.
5
Позаймавшись, знову ж таки не поспішайте додому. Зайдіть в найближче кафе і винагородите себе освіжаючим напоєм за маленьку перемогу над собою.
6
Але це ще не все. Якщо ви зробите над собою зусилля і в день наступного тренування, це зміцнить в вас почуття вироблюваної звички. З часом ця корисна звичка в вас вкорениться. Ось і всі премудрості. Будьте ж здорові.