Як доглядати за зеленим папугою.

Шляхетний зелено-червоний папуга - представник папуг-лорі. Зазвичай його називають просто «зелений». Якщо ви придбали цього веселого вихованця, навчитеся правильно за ним доглядати, годувати птицю та виховувати її. Зміст папугу в квартирі не принесе вам великих проблем і не створить додаткові незручності.
Вам знадобиться
  • - клітина;
  • - жердинка;
  • - ванночка;
  • - дзеркало;
  • - годівниця;
  • - поїлка;
  • - корм.
Інструкція
1
Купіть суцільнометалеву куполоподібну клітку або плоску з верхом, що. Її розмір повинен бути достатнім, щоб птах міг розправити обидва крила одночасно. Для зеленого папугу в клітці потрібна хоча б одна дерев'яна жердинка. Розмістіть її на такому рівні, щоб, сидячи на ній, папуга не зачіпав головою верху клітини, а хвостом - нижньої решітки. Для виготовлення жердини не підходять такі матеріали як береза, горобина, липа і осика.
2
Поставте клітку в ту частину кімнати, яка достатньо освітлена, і закріпіть на рівні обличчя людини. Простежте, щоб поруч не було кліматичного обладнання. Також для папуг шкідливі протяги. Поставте в клітку неглибокий посуд з водою. У ній папуга буде купатися. Вашому домашньому улюбленцю знадобляться годівниця і поїлка. Підтримуйте порядок в клітці, інакше ваш вихованець може захворіти. Забирайтеся в житло птиці хоча б через день, а годівницю мийте щодня. Зелені папуги люблять милуватися собою, тому купите спеціальне дзеркальце з небиткого матеріалу.
3
Годуйте птицю зернами кукурудзи і вівса, попередньо промитими і замоченими на кілька годин в окропі, або пророщеної пшеницею. Також вашій папузі припадуть до смаку горіхи: арахіс і фундук. Додайте в пташине меню яблука, морква, капустяні листки і ягоди горобини. Привчіть папугу повертатися в клітку. Для цього годуєте його тільки в ній. Ви здивуєтеся, побачивши, що птах початку навіть закривати за собою дверцята свого житла.
4
Ставтеся до вихованця з дбайливістю, особливо на перших порах. Він повинен звикнути і до клітки, і до вас, і до нової кімнаті. Нехай папуга поступово знайомиться з вами, не чіпайте його спочатку, а тільки давайте їжу. Потім ви поступово привчите птицю є з вашої руки, а коли вона зовсім до вас звикне, почнете брати на руки і навіть дресирувати. В перший час не робіть різких рухів, коли підходите до клітки. При годуванні ласкаво називайте зеленого папугу по імені, щоб він звикав до клички.