Як повісити двері.

Скриплячі двері цілком можуть перетворитися на головний біль, особливо якщо їх відкривають і закривають постійно протягом дня. Потрібно правильно повісити двері , щоб такої проблеми не виникало. За рівнем встановіть коробку по стороні навісів (петель), потім по стороні притвору. Прикрутите до дверного полотна петлі і навісьте двері . Перевірте положення вашої двері щодо притвору, огляньте зазор між коробкою і полотном, переконавшись, що той скрізь однаковий. Потім змастіть петлі литолом і все готово. А тепер розпишемо цей процес докладніше.
Інструкція
1
Вам потрібно точно знати, який рівень чистого статі в приміщенні. Це необхідно для правильного виставлення дверної коробки в проріз.
2
Попередньо виведіть дверний отвір по висоті і ширині в розмір дверного блоку. Також залиште технологічний зазор в 10-20 мм між прорізом і коробкою з кожного боку (для герметика).
3
Виставте дверну коробку строго по рівню по висоті з боку притвору і з боку полотна. Врахуйте, що рівень краще мати професійний. Верх дверної коробки у вас повинен мати горизонт. Щоб її зручно було виставляти, раскліньте коробку брусками клиноподібної форми. Виставивши її по рівню, промерьте відстань між стійок вгорі, а також внизу дверної коробки. Зазори між стійками і полотном повинні складати 3-3,5 мм, але не більше.
4
Проведіть розмітку та врізку петель. Зробити це можна за допомогою спеціальної фрези або стамесок на глибину товщини самої петлі. Щоб петлі не перекошувалися, переконайтеся в рівномірності видолинків під петлі на дверному полотні і на коробці. Прикручуєте петлі шурупами з потайними головками, а ніжку кожної петлі змастіть машинним маслом або графітової змазкою.
5
Коробка зазвичай монтується до укосу анкерним болтом, що дозволяє відрегулювати стійки по вертикалі. Збільшити тепло- та звукоізоляцію двері можна за допомогою заповнення простору між укосом і коробкою пенополіуретановим герметиком. Настійно рекомендуємо попередньо обклеїти дверну коробку малярським скотчем. Це допоможе вам уникнути пошкоджень в процесі роботи. Отвори від анкерних болтів в дверній коробці можна закрити декоративними пробками.
6
заріжте наличники за допомогою стусла під кутом в 45о і прикріпіть їх до коробки прихованими або рідкими цвяхами. Також при необхідності ви можете змонтувати розширювач коробки. Це все.
Двері грають важливу роль в будь-якому інтер'єрі. Однак основна їх функція носить чисто практичний характер. Монтаж двері - відповідальне і копітка захід. Технологія установки не складна, хоча в процесі роботи можуть виникнути усілякі нюанси.
Вам знадобиться
 • - рулетка;
 • - будівельний рівень;
 • - дриль проста;
 • - дриль ударна;
 • - свердла-насадки ;
 • - саморізи;
 • - дюбеля;
 • - дерев'яні клини; ножівка;
 • - поліетилен;
 • - будівельна піна;
 • - рідкі або фінішні цвяхи.
Інструкція
1
Установка двері починається із збірки дверної коробки. Подгоните її за розміром вашого дверного отвору, залишивши внизу зазор 1см. Врахуйте також, що між дверним полотном і стінками коробкою повинен залишатися зазор 4-5мм. Скріпіть деталі саморізами.
2
Встановіть коробку в дверний проріз. При цьому важливо не допустити ані найменшого перекосу. Ретельно вирівняйте петлеву сторону. Перевірте точність установки в обох площинах за допомогою будівельного рівня. Зафіксуйте спочатку верхню, а потім нижню частину коробки розпірними клинами, заганяючи їх у наявні зазори по кутах.
3
Просвердлите в бічних стінках по 3 отвори. Зніміть коробку. По мітках, залишеним свердлом, ударної дрилем зробіть отвори під дюбеля. Встановіть їх. Вставте коробку в проріз, ще раз перевірте правильність установки, зафіксуйте довгими саморізами.
4
Зробіть розмітку петель. Для цього відміряйте від верхнього і нижнього краю полотна по 20см. Прикладіть петлю. Обведіть її по контуру. При розмітці петель на стінці дверної коробки не забудьте, що між полотном дверей і верхньої і нижньою планкою повинен залишатися зазор 4-5мм. Стамескою або спеціальною фрезою зробіть виїмки, глибина яких повинна дорівнювати товщині петель. Врежьте дверний замок. Зазвичай він встановлюється на висоті 90-110см від підлоги. Використовуйте для цього спеціальні свердла-насадки.
5
Навісьте двері на петлі. Перевірте, чи рівно вона закривається. Встановіть додаткові розпірки на рівні верхньої петлі і трохи вище ручки.
6
Закрийте двері поліетиленом. Заповніть зазори між коробкою і отвором монтажною піною. Надлишки зрізаються після повного її висихання.
7
Встановіть наличники. Вони додадуть всієї конструкції закінчений вигляд і приховають похибки. Виміряйте довжину наличників. Обріжте їх до потрібної довжини. Зафіксуйте за допомогою рідких або фінішних цвяхів.