Як підготувати поверхню.

Сучасні фарби відмінно лягають навіть на нерівну поверхню . Однак кращого результату можна добитися лише тоді, коли фарба наноситься на ретельно оброблену і підготовлену поверхню . Раніше пофарбовані поверхні потрібно промити розчином потужного миючого засобу, потім змити його чистою водою і дати поверхні висохнути. Ось ще кілька порад, які допоможуть вам правильно підготувати поверхню під фарбування.
Інструкція
1
Якщо на вашій стіні є сліди цвілі, її потрібно протерти відбілювачем для білизни або засобом для очищення холодильників з фунгіцидами, щоб знищити зародки цвілі. Після цього промийте поверхню миючим засобом, а потім ретельно змочіть водою.
2
Для підготовки до повторної забарвленням забарвлених дерев'яних конструкцій спочатку оберніть брусок дрібної наждачкою і видаліть нерівності і патьоки старої фарби. Промийте поверхню з миючим засобом для видалення пилу від наждачного паперу, слідів від пальців, бруду. Потім змийте засіб чистою водою. Пил з важкодоступних місць видаліть ганчірочкою, змоченою в уайт-спірит або розріджувачі для фарби.
3
Щоб заповнити дефекти в дереві, потрібно діяти так: заповніть на забарвлених поверхнях тріщини та вибоїни в дереві за допомогою шпаклівки, а на очищених від фарби або нових поверхнях для підготовки їх до лакування - підфарбованою спеціальною шпаклівкою для дерева. Щоб зашпаклювати поглиблення, а також інші важкодоступні місця, скористайтеся куточком шпателя або пальцем. Виступи шпаклівки сгладьте, поки вона ще не засохла. Після повного затвердіння шпаклівки її потрібно відшліфувати наждачним папером.
4
Якщо вам потрібно заповнити тріщини в штукатурці, розчистите для початку куточком шпателя тріщину від відшарувалася штукатурки, а потім трохи насеком краю тріщини, щоб шпаклівка краще трималася. Видаліть з тріщини крихти з пилом за допомогою старої кисті або пилососа з щілинним насадкою. Зволожите штукатурку навколо тріщини водою з пульверизатора, щоб шпаклівка занадто швидко не висихала і не потріскалася.
5
Далі на звичайній дощечці або на штукатурному соколе замісіть трохи шпаклівки до густої маси. Також можна використовувати готову шпаклівку з банки або штукатурний розчин для стін. Сильно вдавите шпателем шпаклівку в тріщину, проводячи його лезом поперек, а потім і вздовж тріщини. Постарайтеся отримати якомога більш гладку поверхню . Після тужавіння шпаклівки відшліфуйте її дрібнозернистої наждачкою, оберненої навколо бруска, щоб поверхню повністю зрівнялася зі стіною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=94MXi6__7A8