Як зшити коротку куртку.

Існування куртки бере свій початок з ХVII століття, але справжню популярність вона придбала в ХХ столітті. Перші моделі курток в тому вигляді, в якому їх носять зараз, виконували роль верхньої деталі спортивного костюма, проте з плином часу куртка стала повсякденним одягом. Уваги дівчат і жінок по праву заслуговують короткі куртки, адже саме такий фасон, прекрасно поєднуючись з спідницею, брюками і джинсами, зорово вигідно подовжує ноги.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - швейна машина;
  • - роз'ємна застібка-блискавка;
  • - подплечники.
Інструкція
1
З курточна тканини або м'якої шкіри розкроїте по дві середніх і бічних частини поличок. Потім виконайте дві кокетки поличок, середню і бічні частини спинки, кокетку спинки, передній і задній пояс. Зробіть комір-стійку, передню і ліктьову частини рукава, обтачку горловини спинки. Для кишень розкроїте мішковини і фігурні або прості планки.
2
Якщо в якості основного матеріалу для пошиття куртки ви вибрали шкіру, продублюйте спеціальної для неї прокладкою зовнішні деталі пояса і коміра, фігурні або прямі планки кишень, зовнішні половинки манжет.
3
Виконайте задні і передні рельєфні шви. Відстрочити середні частини ближче до швів. Заутюжьте на виворітну сторону припуски на планках кишень і приклейте клейовим олівцем. Накладіть планки на полички строго по лініях суміщення і настрочити в край.
4
Приступайте до пришивання прорізних кишень на блискавці. Накладіть мішковину з підкладкової тканини на лицьову сторону планки кишені поверх ліній блискавки. З виворітного боку полички прокладете строчку по лініях для пришивання блискавки. Проріжте планку і мішковину вздовж між швами. Настрочити застібку-блискавку в край так, щоб зубчики не були видні. Стачайте зрізи мішковини.
5
Пришийте кокетки поличок до поличках, а кокетку спинки - до спинки і відстрочити вздовж швів. Виконайте плечові і бокові шви. Виконайте бокові шви на деталях пояса. Його деталь, дубльовану прокладкою, пришийте до нижнього зрізу куртки.
6
Ушийте в горловину зовнішню деталь коміра. З'єднайте разом ліктьову і передню деталі рукавів. До їх нижнім зрізами пристрочите манжети. Вшитої рукава, пріпосадіть їх попередньо по оката. Пришийте подплечники.
7
З тих же елементів викрійки виготовте підкладку. Пришийте внутрішню деталь пояса до нижніх зрізах підкладки та подбортов. До подбортах прітачать роз'ємну застібку-блискавку. Складіть з курткою лицьовими сторонами підкладку, подборт, внутрішню деталь коміра і пояса. Змітайте верхні зрізи елементів коміра і нижні зрізи елементів пояса.
8
Прокладіть строчки вздовж нижнього зрізу жакета та верхнього зрізу коміра. Виверніть куртку наявності через відкритий борт. Виправите рукава. Сколите шви ушивання деталей коміра. Просуньте руку між курткою і підкладкою, захопіть сколені зрізи і витягніть їх назовні. Стачайте припуски і виправіть комір. Підкладіть застібку-блискавку під передні краю коміра, бортів і пояса і настрочити. Відстрочити пояс по нижньому краю вздовж шва приточування.