Як вибрати жіночі парфуми.

Аромати здатні творити чудеса. Якщо людина виділяє приємний запах, в очах оточуючих він стає більш привабливим, що особливо важливо для жінки. Потрібно тільки грамотно вибрати підходящий парфум.
Інструкція
1
В першу чергу усвідомите для себе найважливіше і основне властивість будь-якого аромату: запах, так само як і музика, має нижні, середні і верхні ноти. Один флакончик з духами включає в себе кожну з них. Верхні ноти ви відчуваєте безпосередньо після нанесення парфуму на тіло, після них розкриваються середні ноти. А ось нижні ноти є самими стійкими, вони і супроводжують людину в перебігу дня. Вони не мають різкого запаху, мало відчутні оточуючим вас людям. Тому при виборі духів ніколи не поспішайте, почекайте і дайте аромату проявити себе з усіх сторін.
2
Крім того, врахуйте, що запах на кожній жінці може по-різному розкритися. З першого погляду, це чудово. Адже на вас парфум може проявити себе самим унікальним чином, завдяки вашому індивідуальному рівню ph. Однак з іншого боку, цей факт змушує поставитися до такої важливої купівлю ще акуратніше. Навіть не читайте відгуки дівчат на форумах, не слухайте поради подруг - пам'ятайте, що у вас на шкірі аромат може розкритися з несподіваного боку.
3
Крім того, не купуйте духи тільки тому, що вони вважаються наймоднішими цього сезону. Аромат ви повинні вибирати для себе, в першу чергу він повинен подобатися вам, а вже тільки потім оточуючим. Так само не купуйте парфуми в магазинах, в яких він виставлений на пряме світло, в безпосередній близькості до джерел тепла. В таких умовах духи швидко втрачають свої ароматичні властивості і стають малоприємними.
4
Не купуйте духи керуючись тільки високою ціною. Буває й так, що не дуже дорогі аромати виявляються набагато більш приємними і стійкими, ніж парфуми дорогих брендів.
Корисна порада
Не купуйте духи в період вагітності. Адже в цей час на всі запахи ви реагуєте цілком по-іншому, і після народження малюка цей аромат вам скоріше всього разонравітся.
Найчастіше ми вибираємо аромат духів за принципом «подобається - не подобається». З точки зору астрологів, це не дуже вірний підхід, адже перші відчуття можуть нас підвести, а обрана парфумерія виявитися невідповідною нашим манерам, способу життя і темпераменту. Астрологи стверджують, що вибирати духи нам слід строго по знаку зодіаку.
Інструкція
1
Жінки-овни темпераменти, оригінальні і екстравагантні. На думку астрологів, їм ідеально підходить парфумерія з яскраво вираженим міцним ароматом, а особливо духи з сильною концентрацією трав'яних і лавандових запахів.
2
Якщо ваш знак зодіаку - тілець, ви дуже жіночна і спокуслива натура. Зверніть увагу на сексуальні аромати з квітково-солодкими або трав'яними нотками. Жінки-ті ситі, як правило, ігнорують новинки в світі парфумерії і залишаються відданими одному аромату довгий час.
3
Характеру схильних до філософії жінок-близнюків відповідають ніжні освіжаючі аромати з квітково-трав'яний композицією, що приносять їм спокій і душевну рівновагу.
4
Жінки-раки - це надзвичайно вимогливі натури. Найбільш відповідний їм аромат парфумів - квітково-фруктовий.
5
Королевам по життю, представницям знака зодіаку лева, підходять найбільше комбінації квіткових і класичних складових. Для жінок-левів важливий не тільки запах їх парфуму, але і його престижність.
6
Діви - природжені естети. Жінки, народжені під цим знаком зодіаку, володіють відмінним смаком. Їх аромати - цитрусовий і квітковий.
7
Жінки-терези, які постійно перебувають у пошуку та сумнівах, воліють легкі і свіжі аромати. Але до душі їм припадуть і фруктові запахи, і солодкі, і навіть легкий чоловічий парфум.
8
Віддають перевагу тонкі аромати жінки-скорпіони можуть включити в свою колекцію парфуму і холодні цитрусові запахи, і ванільні аромати.
9
Оригінальність жінок-стрільців можуть підкреслити духи з морським або цитрусовим ароматом.
10
На традиційні і класичні аромати, наприклад, квітково-шипровие, рекомендується звернути свою увагу невиправним ідеалістка, жінкам-козерогам.
11
Якщо вам пощастило народитися під знаком Водолія, найбільш підходящими запахами для вас є цитрусові та хвойні, а також стійкі східні.
12
Ніжним і легкоранимі жінкам-рибам, на думку астрологів, варто звернути увагу на шипрово-пудровие і солодкуваті аромати духів.