Як взяти автомобіль напрокат для весілля.

Весілля - дуже важливий захід у житті кожної людини. При підготовці до неї важлива кожна деталь, тим більше весільний автомобіль, на якому наречений з нареченою поїдуть в ЗАГС і на прогулянку по місту.
Інструкція
1
У першу чергу перед замовленням автомобіля складіть список гостей. Дізнайтеся у них, чи не погодиться хтось побути водієм на вашому торжестві. Якщо ж серед ваших друзів не знайшлося таких, хто міг би надати свою машину, не варто засмучуватися. У цьому випадку вам потрібно буде просто звернутися в одне з численних агентств, що спеціалізуються на прокаті автомобілів. Уточніть, скільки чоловік з ваших запрошених поїде з вами в ЗАГС на церемонію одруження, а потім на прогулянку з професійним фотографом. Від цих факторів безпосередньо залежить час оренди і кількість орендованих машин, значно впливає на вартість послуги. На кінцевій вартості позначається і те, як довго автомобіль прождет наречену біля її будинку і біля дверей РАГСу, а так само місце розташування місця проведення торжества від центру міста.
2
Після того як ви визначитеся з кількістю автомобілів і термінами оренди, ознайомтеся з пропозиціями різних агентств. Всі подробиці уточнюйте по телефону. Після вибору агентства, вирушайте на власні очі дивитися на машини. Проведіть ретельний їх огляд. Обговоріть з менеджерами всі тонкощі і найдрібніші деталі.
3
Тепер можете укладати договір. Перед тим як його підписати дуже уважно прочитайте умови оренди автомобілів. Зверніть особливу увагу на пункти в договорі, присвячені непередбачених ситуацій. Переконайтеся, що в разі поломки машини, агентство зобов'язується надати вам на заміну аналогічний автомобіль.
Корисна порада
Весілля - справа вельми витратна. Тому, щоб хоч трохи заощадити, призначайте торжество на будній день і не на гарячу пору. Пам'ятайте, що в цей час на послуги агентств з оренди автомобілів значно знижується попит. Крім того, врахуйте, що білі автомобілі коштують трохи дорожче машин інших кольорів.