Як приймати вітаміни для здоров'я шкіри.

Шкіра постійно потребує правильного догляду та харчування. Якщо до неї не ставитися з належною увагою, вона стане поступово в'янути, почнуть з'являтися передчасні зморшки, роздратування з шелушащимися ділянками.
Інструкція
1
Шкіра сама підкаже вам яких вітамінів і мікроелементів їй не вистачає. Якщо у вас на обличчі з'являються прищі, вугрі та інші висипання, це значить у вас нестача вітаміну А і В. При дерматиті потрібно заповнювати дефіцит вітамінів В2, В3 і В6, при екземі приймайте вітамінні комплекси, що містять вітаміни А і В, при лупи - селен і вітамін В. Крім того, косметологами розроблені спеціальні комплекси, що складаються з мінералів і активних елементів, що підтримують красу і здоров'я шкіри. Врахуйте, що в залежності від їх складу та призначення їх необхідно приймати або разом, або окремо.
2
Щодня споживайте в їжу продукти, що містять велику кількість вітаміну А. До них відносяться вершкове масло, свіжа морква зі сметаною, жирні сорти риби. Ці продукти багаті ретинолом, який в короткі терміни чудово відновлює пошкоджені клітини шкіри. Його в якості харчової добавки найчастіше призначають лікарі для лікування опіків і профілактики вугрового висипу. При регулярному споживанні ретинолу значно поліпшується еластичність шкіри, а так само відбувається активація процесу ділення клітин. Але пам'ятайте, що не можна зловживати цим вітаміном.
3
Якщо у вас суха шкіра, приймайте вітамінні комплекси, в які включений вітамін В. У великих кількостях він міститься в квасі і в дріжджах. Він ефективно допомагає зволожити шкіру обличчя, а так само поліпшити регенерацію її клітин. Крім того, він вельми швидко позбавляє від різного роду висипань на тілі.
4
Найкориснішим для жінок вітаміном вважається вітамін Е. Він сприятливо впливає на шкіру завдяки нормалізації рівня гормонів в жіночому організмі. В результаті прискорюється процес регенерації клітин і на шкірі з'являється як би плівка, що захищає від несприятливих впливів зовнішнього середовища. У великих кількостях він міститься в рослинних оліях.