Як навчитися рухатися.

Танець - спосіб самовираження. Якщо брати за основу це визначення, то навчитися рухатися буде набагато простіше. Рухи необхідно відчувати, розуміти кожною частинкою свого тіла. Досягти вершини досконалості в танцях можна і не виходячи з дому. Пам'ятайте, гармонія душі і тіла не остання складова в хореографії.
Вам знадобиться
  • - бажання
  • - почуття ритму
Інструкція
1
Усвідомте, рух, яке ви заучуєте - результат чийогось досвіду. Відчуйте його по-своєму, так, щоб вам подобалося, щоб воно приносило вам задоволення.
2
Зосередьтеся на русі. Подумайте, які емоції воно у вас викликає, почуття. Що, можливо, вам заважає виконувати дану зв'язку рухів. Позбавтеся від комплексів.
3
Оцініть себе з боку. Тут допоможе старе перевірений засіб - дзеркало. Недаремно в усіх танцювальних школах зал оброблений дзеркалами по всьому периметру. Воно допоможе правильно скоординувати ваші рухи.
4
Розвивайте себе в танці. Запишіться на курси хореографії, придбайте в найближчому музичному магазині (ринку) відеозапису з індивідуальними уроками з танців, подивіться інформацію в інтернеті.
5
Щойно вам сподобається те, що ви робите, сміливо демонструйте новий навик близьким. Вони об'єктивно оцінять вашу майстерність і направлять вас на підкорення нових вершин. Танці - це бездонне море самовдосконалення.
Зверніть увагу
Взуття для танців підбирайте максимально зручну. Нерідко скуті руху залежать від вибору туфлею і костюма.На тренуваннях прибирайте волосся так, щоб вони не заважали і не відволікали вас.