Як підібрати підходящий нічний крем.

У догляді за шкірою обличчя важлива кожна деталь, у тому числі і вибір нічного крему. Адже регенерація клітин шкіри відбувається в основному в темний час дня. Правильно підібраний нічний крем дасть їй все необхідне харчування і відновить тонус.
Інструкція
1
Щоб підібрати нічний крем, що підходить саме вам, не полінуйтеся пройтися по декількох магазинах і аптекам різних цінових категорій. Ні в якому разі не купуйте косметичні засоби в ларьках, розташованих на вулиці. Врахуйте, що в них можна нарватися на підробку низької якості. Але не варто при купівлі та орієнтуватися тільки лише на високу ціну - підходящі вам кошти хорошої якості можуть бути не тільки досить дорогими, так і дуже навіть доступними.
2
Дуже важливо правильно розпізнати свій тип шкіри. Поставтеся до цього з усією увагою. Звичайно, в нічний догляд в будь-якому випадку необхідний, але жирна і суха шкіра вимагають докорінно різних засобів. Якщо у вас пересушена шкіра обличчя, вам краще всього підійдуть креми досить щільних структур і насичені склади. Якщо ж ваша шкіра відноситься до жирного типу, зупиніть свій вибір на повітряних емульсіях. Крім того, влітку користуйтеся більш легкими засобами для зволоження, а взимку в мороз - щільними поживними кремами.
3
Дуже уважно вивчіть на етикетці нічного крему його анотацію. На ній зазвичай вказаний спосіб застосування даного засобу. Є ряд кремів, які потрібно вбивати в шкіру обережними ударами, а не розмазувати по обличчю. Існують засоби, для вбирання яких потрібно виконувати масаж за спеціальною схемою. Крім того, обов'язково прочитайте склад нічного крему. Будьте особливо пильні, якщо у вас бувають алергічні реакції.
4
Якщо вам надасться така можливість, то скористайтеся тестером. В поважаючих себе спеціалізованих магазинах вони завжди є. Поцікавтеся у консультанта магазину про наявність у них пробників з вподобаним вам кремом. Завдяки пробники ви зможете оцінити засіб, побачити, чи добре воно наноситься на шкіру, швидко чи вбирається.