Як вибрати стильні аксесуари для волосся.

Аксесуари доповнюють жіночий образ і служать фінальним штрихом при його створенні. Правильно обрані заколки, пов'язки, гребені і обідки здатні зробити жінку привабливішою, підкреслити її гідності, а також надати додаткові риси: кокетливість, строгість, загадковість і пр.
Інструкція
1
Враховуйте особливості вашого волосся, стрижки та зачіски при виборі аксесуарів. Наприклад, неслухняне волосся найлегше «приборкати» за допомогою широкої еластичною пов'язки. Коротке волосся можна доповнювати обідками, а довгі, укладені у високу зачіску - вишукано прикрашеними гребенями і шпильками.
2
Пам'ятайте, що аксесуари для волосся можуть приховувати або, навпаки, підкреслювати достоїнства і недоліки особи. Так, якщо у вас занадто високий лоб, придбайте оригінальну, не надто сувору декоративну пов'язку і носіть її нижче рівня росту волосся. Круглолицим дівчатам варто придбати тонкий поводок, доповнений декоративним елементом (наприклад, квіткою) і носити його на рівні росту волосся, злегка піднімаючи вгору і фіксуючи бічні пасма. Худеньким дівчатам невисокого зросту варто віддавати перевагу невеликим аксесуарам для волосся без великих елементів.
3
Зверніть увагу на модні тенденції. Хоча такі аксесуари як пов'язки, заколки, обідки, гребені і пр. Рідко виходять з моди, особливості їх оформлення можуть мінятися кожен сезон. Популярними можуть ставати аксесуари зі стразами або хутром, з оригінальними орнаментами, квітами і пр. Також досить цікавими можуть бути етнічні або виконані під старовину прикраси. Вибираючи відповідний варіант, враховуйте і свої власні переваги.
4
Подумайте, до яких саме нарядам і для яких випадків ви підбираєте аксесуар. Прикраса для волосся може бути як строгим, так і розкішним. В офісі будуть доречні функціональні і в той же час стильні пов'язки, обідки і заколки стриманих тонів, без зайвих прикрас. Для прогулянок можна віддати перевагу більш яскраві та оригінальні аксесуари, а для вечірок - модні гребені, заколки, шпильки і пр., Декоровані стразами, пір'ям, шматочками хутра та іншими елементами.
Сьогодні ринок аксесуарів для волосся вражає різноманітністю. У новому сезоні рідко яка модниця не набуває заколок, шпильок і обідків, тих дрібниць, які допомагають зробити образ оригінальним і закінченим у разі, якщо аксесуари обрані грамотно.
Інструкція
1
Якщо у вас розкішне волосся, а вам хочеться ще більше привернути увагу оточуючих до своєї зачісці, купите широкий ободок, прикрашений блискучими каменями і стразами. Такий аксесуар виглядає дуже ефектно, його можна носити як з вечірніми сукнями, так і з повсякденними нарядами.
2
Дівчатам, які віддають перевагу елегантному стилю, не обійтися без витончених шпильок і шпильок. Щоб надати образу відтінок аристократичності, слід забрати волосся в хвостик або пучок, надіти коктейльне плаття і прикріпити шпильки або шпильки на волосся. Не забудьте, що сережки до цього наряду треба вибирати невеликого розміру, інакше вони не будуть гармоніювати з такими аксесуарами.
3
Капелюшки з вуалькой сьогодні переживають друге народження. Але не кожна модниця наважиться надіти такий претензійний аксесуар, а прикріпити на волосся заколку з вуалькой не відмовиться жодна смілива панянка, що володіє почуттям стилю.
4
Бестселером нинішнього сезону стали аксесуари для волосся з різноманітними кольоровими пір'ям. Якщо раніше їх одягали лише на карнавали, то сьогодні навіть на червоній доріжці можна побачити популярних актрис, чиї красиві голови облямовують обручі з пір'ям.
5
Дівчатам, завжди готовим до модних експериментів, підійдуть обідки, прикрашені пишними бантами з фатину. Відшукати такі помітні аксесуари просто, їх досить багато в магазинах, де продаються різноманітні аксесуари. Треба тільки правильно визначитися з кольором, щоб за допомогою оригінальних відтінків бантів можна було вигідно підкреслити красу вашого плаття або костюма.
6
Якщо раніше вибиваються пасма приховували за допомогою шпильок-невидимок, то в новому сезоні вони повинні виконувати іншу задачу - закріплювати саму ефектну зачіску нинішнього сезону - «хвилю». Невидимки тепер перестали бути «невидимими», навпаки, їх роблять з блискучого металу срібного або золотого кольору, щоб укладання виглядала в ретро-стилі.
7
Одним з найпопулярніших аксесуарів майбутнього сезону вважається бандо. В сучасних колекціях модних марок представлений широкий їх вибір, починаючи від металевих ланцюжків до пов'язок, які імітували натуральні волосся.