Як знайти драйвер на відеоадаптер.

Відеоадаптер, або відеокарта - це пристрій, який перетворює у відеосигнал і виводить на екран цифрову інформацію, що знаходиться в пам'яті комп'ютера. Це може бути графічний або відеофайл, електронна таблиця або текст.
Інструкція
1
Як і будь-якому іншому пристрою в складі системного блоку, видеоадаптеру для нормальної роботи потрібен драйвер - невелика утиліта, за допомогою якої він буде взаємодіяти з операційною системою. Зазвичай виробники відеокарт продають драйвери в комплекті з пристроєм на компакт-диску. Але, якщо ви втратили цей диск або купили карту з рук, вам доведеться шукати драйвер самостійно.
2
Спочатку потрібно визначити тип відеоадаптера. В інтернеті можна знайти зручні безкоштовні програми для визначення конфігурації комп'ютера. Скачайте утиліту CPU-Z і запустіть її. У вкладці Graphics записаний тип відеоадаптера.
3
Аналогічні завдання виконує програма PC Wizard. Після завантаження та установки цієї утиліти перейдіть в розділ «Залізо» і клацніть по піктограмі дисплея. Там ви знайдете дані про відеоадаптер і монітор. Тепер, коли ви знаєте тип відеокарти, зайдіть на сайт виробника і скачайте драйвер.
4
Є ще один спосіб. Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Система». У вкладці «Обладнання» натисніть «Диспетчер пристроїв». Пристрої, на які драйвер не встановлений або встановлений некоректно, зібрані в групу «Інші пристрої» і позначені жовтим знаки запитання й оклику.
5
Клацніть по рядку «Відеоадаптер» правою клавішею миші та виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Перейдіть у вкладку зведення та виберіть зі списку пункт «Коди (ID) обладнання». Скопіюйте найкоротшу запис гарячими клавішами Ctrl + C (скопіювати за допомогою команди «Копіювати» з випадаючого меню не вийде).
6
Зайдіть на сайт DevID і вставте в пошуковий рядок гарячими клавішами Ctrl + V інформацію з буфера обміну. Натисніть «Шукати». Програма запропонує на вибір кілька версій драйверів. Щоб завантажити утиліту на свій комп'ютер, натисніть на зображення дискети справа.