Як зробити волосся сильними і здоровими.

Об'єкт неодмінного захоплення чоловіків і заздрості жінок - красиві, здорові волосся. На жаль, не багато дівчат можуть такими похвалитися. Але цілком під силу зробити своє волосся більш сильними, якщо дбати про їх здоров'я і правильно за ним доглядати.
Інструкція
1
Для того щоб зробити волосся сильними і здоровими, в першу чергу проаналізуйте свій щоденний раціон харчування. Пам'ятайте, що краса волосся напряму залежить від споживання вами продуктів, що містять велику кількість вітамінів групи В. До таких продуктів відносяться різні каші, насіння соняшнику, висівки, хліб, спечений з борошна грубого помелу. Крім того, волосся потребує і у вітамінах А, Е і С. Їх організм може отримати з свіжих овочів і фруктів, яєць, риби. Не забувайте балувати себе і різними мікроелементами - хромом, міддю, селеном, цинком. Якщо ви відчуваєте, що організму все одно не вистачає корисних речовин, то спробуйте приймати полівітамінні комплекси. Це особливо необхідно навесні.
2
Ні в якому разі не мийте голову дуже гарячою або дуже холодною водою, вона може сильно висушити волосся. Використовуйте воду оптимальної, приємною для шкіри температури. Це правило найбільш важливо дотримуватися в зимові холоди. У період, коли і без того сухе повітря і холод викликають сильну втрату вологи. Крім того, під час миття обов'язково двічі намилюйте волосся. Перший раз необхідний для того, щоб повністю видалити вуличну грязь і укладальні кошти. Друге нанесення шампуню потрібно робити для розчинення надлишків жиру на коренях волосся. І запам'ятайте ще одне дуже важливе правило: шампунь потрібно наносити і збивати в піну на коренях волосся, лише після цього розподіляти по всій довжині. А ось масками і бальзамами краще обробляти кінці волосся, найбільш схильні пошкоджень. В процесі миття обов'язково легкими круговими рухами масажуйте шкіру голову. Дана процедура дозволить поліпшити кровообіг.
3
Намагайтеся якомога рідше використовувати фен, плойки, прасування. Всі ці нагрівальні прилади, що дозволяють укласти волосся, негативно позначаються на їх здоров'ї. Якщо ж перед вами виникає така необхідність, в обов'язковому порядку застосовуйте засоби, що допомагають захистити волосся від негативного теплового впливу.