Як навчитися сальто назад. Як навчитися в домашніх умовах стрибати сальто.

Якщо у вас є бажання навчитися робити сальто назад (backflip), ми можемо підказати, як здійснити ваше бажання. Варто попередити, що навіть неухильне проходження всім вказівкам і рекомендаціям не може вберегти вас на всі 100% від травм. Тому вчитися виконувати сальто краще в спортивному залі на батуті або на матах. Також бажано присутність страхующего товариша.
Інструкція
1
Спочатку потренуйтеся виконувати два підготовчих вправи: - Чуть присівши, стрибайте вгору і повністю розпрямляйте тіло, а також витягайте руки вгору; - Знову ж стрибайте вгору, але з угрупованням: відразу після поштовху ногами притисніть коліна ближче до плечей, а перед самим приземленням опускайте ноги.
2
Попрактикував в стрибках, переходите до навчання сальто тому. Спочатку встаньте в початкове положення: злегка пригнувшись, зігніть ваші ноги в колінах (тільки злегка), опустіть руки і трохи відведіть їх назад.
3
Як можна сильніше відштовхніться від підлоги, а також одночасно з цим зробите потужний помах руками вгору (це найбільш важливий момент у виконанні прийому). Відразу ж після поштовху ногами випрямтеся з піднятими руками. Хоча випрямитися у вас вийде лише на мить.
4
Правильно виконавши вищеописані дії, ви легко зробите оборот назад. Для цього вам необхідно буде згрупуватися: зігнуті ноги притисніть до тіла і притримуйте їх руками. Очі при цьому не закривайте - ви повинні повністю контролювати ваше положення в просторі.
5
Якщо ви будете дивитися прямо по центру від себе, то під час обороту вам потрібно почати робити разгруппировки тоді, коли ви побачите підлогу, що знаходиться в той момент перпендикулярно вашому погляду. Отже, відіжміть від грудей ноги, потім злегка зігнувши їх, приземляйтеся прямо на носки. Зберігайте рівновагу. Щоб не пошкодити суглоби, що не приземляйтеся на распрямленние ноги.
6
От і вся інструкція. Не бійтеся робити сальто тому. Нехай спочатку інстинкт збереження і бере над вами вгору, пересильте себе. А далі буде легше, як тільки ви зрозумієте, що робити сальто назад не страшно.