Як створити інтернет-мережу. Як створити мережу в інтернеті.

У багатьох випадках, вміння грамотно змінювати параметри операційної системи може допомогти заощадити великі суми грошей. Приміром, вірно налаштувавши локальну мережа , можна обійтися одним загальним підключенням до інтернету, не витрачаючи купу коштів на оплату декількох акаунтів. І цей спосіб працює не тільки з провідний мережа ю, але і з пристроями, що підтримують технологію Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • Свитч
  • Кілька комп'ютерів
  • Мережеві кабелі
Інструкція
1
Для настройки комп'ютера-сервера, вам необхідно наявність двох або більше мережевих карт. Параметри першої мережевої карти залежать від вашого провайдера і налаштовуються в індивідуальному порядку. Другу карту з'єднайте мережевим кабелем з першим портом світча.
2
Все решта комп'ютери майбутньої локальної мережі необхідно підключити до світч способом, описаному в першому кроці. Таким чином, ви отримаєте мініатюрну локальну мережа .
3
Відкрийте властивості мережевого адаптера комп'ютера-сервера. Зайдіть в параметри протоколу TCP/IPv4. В поле «IP-адреса» введіть 192.168.0.1. Маску подсети бажано залишити стандартною у всіх випадках: 255.255.255.0.
4
Цей етап буде практично ідентичним для всіх вторинних комп'ютерів. Відкрийте властивості локального підключення, протокол TCP/IPv4. IP-адреси заповніть аналогічно попередньому пункту, змінивши лише останню цифру. Тобто вид IP-адреси буде наступним: 192.168.0.N, де N - номер комп'ютера вашої локальної мережі. В поля «основний шлюз» і «адреси DNS-серверів» пропишіть 192.168.0.1.
5
Відкрийте властивості підключення до інтернету на комп'ютері-сервері. Перейдіть у вкладку «доступ» і дозвольте використання даного інтернет-з'єднання іншими комп'ютерами локальної мережі.
Корисна порада
Якщо ви плануєте регулювати доступ до інтернету кожному комп'ютеру окремо, то слід купувати свитч з керованими портами.